فهرست

۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱

«چرا بانوان ما نباید به ورزشگاه بیایند؟ می‌خواهم بدانم «ایران» نام خانم است یا آقا؟ چرا بانوان #سوری می‌توانند به ورزشگاه بیایند اما خانم‌های ایرانی را از ورود به ورزشگاه منع می‌کنیم؟» این که #قلعه‌نویی می‌خواهد از حضور #بانوان در ورزشگاه‌ها دفاع کند خوب است اما نه با این منطق. البته این اولین بارش نیست. قلعه نویی خیلی علاقه دارد چیزهایی را که این طرف و آن طرف می‌شنود و به نظرش خوب می‌آیند در مصاحبه‌هایش استفاده کند. اما خب گاهی از دستش درمی‌رود و واقعیت برملا می‌شود!‌
آی اسپورت
2018-01-10 13:11:49
نظر دهید

۱۰ نظر
سلطان شکر
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۲۰
حرام است آقا جان -
ویلی
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۰۳
چمدون پولای برادرزن صدام چرب و چیل بوده وطن فروشای روشنفکر؟ جای شانتاژ افکار عمومی از دستاوردهای چهل ساله نظام مقدس بگید روشنگری کنید که مردم فریب خورده دارن در بهشت برین زندگی میکنن و خودشون حالیشون نیست....!!
مهدی
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
نویسنده بیسواد تو نمیخواد راجع به قلعه نویی صحبت کنی، برو دستمال ابریشمی رو برای کیروش ببر...!
sia
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۳
امیدوارم بیاد عذرخواهی بکنه که چرا از فیلسوفان بزرگ نقل قول نکرده!!
قلعه نوعي
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۳
باز به قلعه نوعي كه جراست همين حرفها را دارد نه مثل مربيان بزدل تيمهاي ديگر
AVA-86
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۱
با اینکه پرسپولیسی ام و از شخصیت فوتبالی قلعه نویی خوشم نمیاد اما باید به شجاعتش بابت برخی از حرفهای اخیرش احترام گذاشت یادتون نره این مدلی حرف زدن توی این مملکت برای آدما بی هزینه نیست.
ميلاد
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۳
هيچوقت فكر نميكردم از امير قلعه نوعي به نيكي ياد كنم. ايشون در اين چند هفته اخير چند مصاحبه غير فوتبالي بسيار خوب كرده. تاريخ گاهي فرصت در اختيار ادم قرار ميده. اينكه چه بكني ايا قبول بشي يا مردود با خودته. ادمها گاهي عوض ميشند اميدوارم امير هم اينطور باشه. گاهي بايد زمين بخوري تا بخود بيايي.
ع ع ب
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
آقای نامدار عزیز ما مشکلات خیلی خیلی خیلی مهم تر از حضور زنان تو استادیوم داریم !!! سوریه ، لبنان ، فلسطین ، یمن ، فتنه قدیم ، فتنه جدید ، آموزش زبان انگلیسی تو مدارس و الی آخر !! اونوقت شما میگید حضور بانوان تو استادیوم ؟؟؟ اصلا مگه زن جز تولید مثل ، بجه داری ، پخت و پز و بساب بشور وظیفه یا به عبارت بهتر (( حق)) دیگه ای هم داره !! بس کنید این ادا اتوارهای روشنفکری رو آقا جان !! به مسائل مهمتر بپردازید !!!
سهام
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۸
کاش حداقل منطق مورد علاقت برای دفاع از ورود بانوان با ورزشگاه ها رو میگفتی . این توییت بیشتر از این که نقد باشه , طلبکارانه و از روی تصفیه حساب شخصی بود.
عرفان
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۸
وقتی همه در حال تمجید از قلعه نویی هستند اما شما تخریب یا تحقیر می کنی و همه نوشته های شما رو می خونند و می دونند که شما یک کیروشی پور هستی دیگه لازم نیست عقده های خودتو داد بزنی و به تسویه حسابهای شخصی رو بیاری . اگه خیلی مرد بودی خودت 4 تا انتقاد به وضع موجود توی یکی از رسانه ها یا حداقل همین جا می کردی . وقتی خودت ساکت شدی حداقل تخریب و توهین نکن . اینکه چون به برنامه کی روش ایراد منطقی گرفته بخوای تخریبش کنی اصلا منصفانه نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر