فهرست
نکته روز/ دخالت بدنساز و مدیر در ماجراهای فنی
نکته روز/ دخالت بدنساز و مدیر در ماجراهای فنی

نکته روز/ دخالت بدنساز و مدیر در ماجراهای فنی

آی اسپورت-پس از دوشنبه شب جنجالی 90 هفته گذشته، هر روز از اتفاقات و اختلافات بیشتری در میان مسئولین این باشگاه اعم از مدیر و مربی رونمایی شد. در برنامه 90 مشخص شد که منصوریان با اخراج رحمتی مخالفتی نکرده است و جباری هم با تشخیص مدیرعامل و به دلیل انتقاد از او، از حضور در تمرینات منع شده است. امروز هم خبر ورزشی اعلام کرده اختلاف منصوریان و میک مک‌درموت بر سر مهدی رحمتی بود!

مرور همین دو سه اتفاق کوچک نشان می‌دهد که در استقلالِ این فصل هیچ کس و هیچ چیز سر جای خود نبوده و هر کس ساز خود را زده است. امثلا فتخاری که همین دیروز به صراحت اعلام کرد درباره بازیکنان فقط و فقط کادر فنی تصمیم می‌گیرد، به دلیل انتقاد جباری او را از حضور در تمرین منع می‌کند و مک‌درموت که بدنساز استقلال است، بر سر مهدی رحمتی با منصوریان دچار اختلاف می‌شود! در این میان کسی هم پاسخگوی این سوال نیست که چرا مدیرعامل به دلیل انتقاد یک بازیکن، بدون اجازه کادر فنی او را از حضور در تمرین منع می‌کند و مربی بدنساز تیم بر سر دروازه‌بان با سرمربی به اختلاف می‌خورد؟

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-09-24 14:22:00
نظر دهید

۲ نظر
عرفان
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
یعنی واقعا چرا اینقدر کم اطلاع هستید؟یعنی واقعا نمی دونید مک درموت هم بدنساز هم دستیار منصوریان به عنوان تمرین دهنده اصلی بود ؟
sia
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۱
آقای امیرپور، یوزر پسوورد رو دست هر کسی ندید.
ممنون.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر