فهرست
رادو خبر جدایی‌اش از پرسپولیس را لایک کرد!
رادو خبر جدایی‌اش از پرسپولیس را لایک کرد!

رادو خبر جدایی‌اش از پرسپولیس را لایک کرد!

آی اسپورت - بعد از جدایی بشار رسن، شاید یکی دیگر از خارجی‌های پرسپولیس هم در مسیر پایان همکاری با سرخپوشان قرار داشته باشد. این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که چندی پیش یکی از اتفاقات عجیب بعد از دربی، خروج شبانه مدافع چپ کروات استقلال از ایران و جدایی او از جمع آبی‌پوشان بود. میلیچ که در ابتدای فصل نیز ساز جدایی از استقلال کوک کرده بود که در نهایت مدیران این تیم موفق شدند بر پایه قراردادی که با او داشتند، وی  را به اردوی تیم اضافه کنند. با این حال بعد از چند هفته نیمکت نشینی و مشکلاتی که میلیچ در خصوص دریافتی‌اش داشت در نهایت بعد از دربی تهران را ترک کرد.

اکنون شایعه تکرار این اتفاق از سوی گلر کروات پرسپولیس نیز شکل گرفته است. بوژیدار رادوشوویچ که یکی از باثبات‌ترین خارجی‌های پرسپولیس محسوب می‌شود، بعد از جدایی علیرضا بیرانوند در روزهای پایانی فصل گذشته، به شماره یک این تیم و دروازه بان فیکس سرخپوشان تبدیل شد. با این حال نمایش ناامیدکننده این گلر باعث شد تا برخلاف تصور، او نتواند به هیچ عنوان در نقش دروازه‌بان قابل اتکای این تیم بعد از جدایی بیرانوند خودنمایی کند. در نهایت با حضور حامد لک در این تیم در ابتدای مسابقات گروهی لیگ قهرمانان، بوژیدار به جایگاه همیشگی خود طی فصول اخیر یعنی نیمکت ذخیره‌های سنجاق شد.

بوژیدار که چندی پیش درخواست مربوط به مرخصی برای حضور در کشوری و تعطیلات سال نوی میلادی نیز از سوی کادرفنی رد شده، با ناامیدی بزرگی کار را در جمع سرخپوشان دنبال می‌کند. خصوصا اینکه بعد از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، او در بازگشت به تهران با تاخیر عمل کرد و خواهان دریافت مطالبات شده بود که این مساله باعث دلخوری مدیران و کادرفنی نیز شده بود.

اکنون گفته می‌شود بوژیدار رادوشوویچ نیز در مسیر هروویه میلیچ، هموطن خود در باشگاه رقیب قرار دارد و بعد از جدایی مدافع چپ ملی‌پوش استقلال، این بازیکن نیز احتمالا در تصمیمی جنجالی به صورت ناگهانی تصمیم به جدایی از این تیم بگیرد. خصوصا اینکه بار دیگر او نتوانسته در رقابت با گلری ایرانی، شانس حضور در ترکیب اصلی را به دست بیاورد و این شانس را بعد از رقابت بی نتیجه با بیرانوند، اینبار برابر حامد لک نیز واگذار کرده است. گلر کروات پرسپولیس که در فصل گذشته و با حضور کالدرون نیز شایعات زیادی درباره جدایی‌اش از این تیم به دلیل مشکلات ارزی افزایش یافته بود، اکنون نیز بار دیگر در صدر شایعات قرار گرفته و باید دید مدیران باشگاه و کادرفنی در این خصوص چه واکنشی نشان خواهند داد. او ساعاتی پیش نیز در اقدامی جنجالی در خبری که در این زمینه در یکی از صفحات اینستاگرامی منتشر شده بود، آن را لایک کرده بود تا به این شایعه قوت بخشد.

وکیل بوژیدار که پیش از این پرونده برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش را در دست داشت، طی پیغامی به مدیران این تیم خواهان دریافت مطالبات وی طی پروسه مالی فیفا را داشته است. این در حالیست که بوژیدار چندی پیش از منبع دریافت رضایتنامه بشار رسن، بخشی از مطالبات خود را دریافت کرده بود و طبق قرار طرفین قرار بود بخش بعدی آن را در اواخر فروردین دریافت کند. با این حال اکنون وکیل این بازیکن خواهان این مساله شده که طبق قوانین فیفا بوژیدار بعد از عدم دریافت دو ماهه مطالبات خود، پرونده‌ای در این خصوص در فیفا شکل دهد. موضوعی که شاید بتواند او را به فسخ قانونی و بی دردسر با این باشگاه نزدیک کند و مطالبات خود را نیز کامل دریافت کند.

بوژیدار که در حال حاضر تنها خارجی حاضر در لیست باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود، شاید با تداوم اختلاف نظر با مدیران این تیم، تصمیم به جدایی از باشگاه بگیرد و باید دید واکنش مدیران تیم به این موضوع چه خواهد بود. خصوصا اینکه بعد از جدایی چند ستاره طی چند ماه اخیر، شاید واکنش احساسی هواداران و همچنین موضع گیری یحیی گل محمدی نیز باعث شود تا باشگاه در مسیری خلاف تعهدی که پیش از این با بوژیدار رسیده بود، نزدیک شود و بار دیگر با شارژ مالی این گلر، او را از تصمیمش منصرف کند.

۳    
آی اسپورت
2021-01-15 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر