فهرست
پدیده ناکام پرسپولیس در تبریز: یک پاس صحیح
پدیده ناکام پرسپولیس در تبریز: یک پاس صحیح

پدیده ناکام پرسپولیس در تبریز: یک پاس صحیح

آی‌اسپورت- شهاب زاهدی، همان مهاجمی است که پنالتی عجیبش مقابل قشقایی، تیم برانکو را در جام حذفی ناکام گذاشت.  مهاجم بیست‌ویک ساله‌ای که پس از دو فصل حضور در پرسپولیس، در نیم‌فصل امسال از این تیم جدا شد. زاهدی سابقه چهار بازی با پیراهن پرسپولیس را هم دارد. او در بازی مقابل سایپا، پیکان، گسترش، نفت تهران مجموعا 84 دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد. 

زاهدی پس از جدایی از پرسپولیس، راهی ماشین‌سازی شد. ولی آمار شهاب در تیم فرهاد کاظمی، شبیه به همان ضربه پنالتی است که به قشقایی زد؛ عجیب و باورنکردنی. به عنوان مثال آمار زاهدی در بازی حساس این هفته مقابل تراکتورسازی را بررسی کردیم. شهاب به عنوان مهاجم هدف ماشین‌سازی، در عملکردهای دفاعی موفق‌تر از تهاجمی بود. او یک دفع توپ داشت، دو نبرد دفاعی موفق و یک قطع توپ. در حالی که در فاز حمله، هیچ عملکرد مثبتی نداشت. شهاب در این بازی 5 بار اقدام به دریبل کرد که در هر پنج‌ اقدامش ناکام بود. چهار توپ را لو داد. تنها پاسش به مقصد رسید. در نبردهای هوایی هم آمار صد در صد شکست را به ثبت رساند. آمار کامل مهاجم سابق پرسپولیس را در بازی مقابل تراکتورسازی مشاهده می‌کنید.

آمار شهاب زاهدی مقابل تراکتورسازی
آمار شهاب زاهدی مقابل تراکتورسازی

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2017-01-30 17:34:00
نظر دهید

۴ نظر
مهدی
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۱
انتظار داشتید تو نیم ساعت آخر بازی که اومد و اکثر بازیکنای ماشین سازی تو زمین خودشون میموندن که یه امتیاز بگیرن زاهدی اونور یه نفره مثل مارادونا تو زمین تراکتور جولان بده گل بزنه؟؟؟
sina
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۲
اول آمارش رو ببین چقدر فاجعه ست بعد حرف بزن
۲
مهدی
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۷
شما هروقت متوجه شدی یه تیم ته جدولی که ضعیف ترین عملکرد رو داشته تو سی دقیقه آخر که زاهدی تو زمین بود چجوری بازی میکنه بعد اینجور حرف بزن! آمارش خوب نبوده ولی از بازیکنی که 30 دقیقه آخر اومده تو زمین و تنهایی باید تو نیمه زمین حریف حرکت میکرد انتظار زیادی ازش نمیره
موراتا
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۵
آقا مهدی حداقل صد در صد شکست در نبردهای هوایی که دیگه ربطی به فاز دفاعی ماشین سازی نداره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر