فهرست
واکنش سایپا به ادعای زنوزی: پیگیری قانونی!
واکنش سایپا به ادعای زنوزی: پیگیری قانونی!

واکنش سایپا به ادعای زنوزی: پیگیری قانونی!

آی اسپورت – مصاحبه دیشب محمدرضا زنوزی با رادیو جوان به شدت جنجالی بود و قابل پیش‌بینی بود که با واکنش‌های تندی از سوی مخاطبان صحبت‌های او روبرو شود. یکی از این مخاطبان باشگاه سایپا بود که به ادعای زنوزی فقط برای رقم زدن نتایج به سود پرسپولیس و استقلال در یگ برتر حضور دارد. این ادعا حالا با بیانیه نسبتا تند باشگاه سایپا پاسخ داده شده است. در این بیانیه آمده است: «باشگاه سایپا ضمن ابراز تاسف شدید از اظهارات سخیف و نابخردانه مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در رسانه شنيداري و انعکاس آن در رسانه‌ها، این اظهارات را مصداق بارز تشویش اذهان عمومی و تهمتی بی‌اساس به باشگاهی می‌داند که همواره اخلاق و روح جوانمردی در ارکان آن جاری و ساری است. آقای زنوزی که همزمان مالک 2 باشگاه لیگ برتری فوتبال ایران است -که البته این موضوع کاملاً غیر قانونی و از عجایب فوتبال ایران بوده و در هیچ جای دنیا یافت نمی‌شود- گفته است که 2 باشگاه سایپا و پیکان چرا باید در لیگ برتر باشند؟ در پاسخ ایشان بایستی گفت: آقای زنوزی! شما چه کاره این فوتبال هستید که درباره حضور یا عدم حضور یک تیم در لیگ برتر اظهار نظر می‌کنید؟ بهتر است ایشان به جای توجیه شکست‌ها و فاصله گرفتن از كورس قهرمانی تيم متبوع‌اش، فکری به حال حواشی تیم خویش بکند و البته در فرآیندی قانونی، دیگر تیم تبریزی (ماشین سازی) را نیز واگذار نماید تا خدای نکرده صدای شائبه تبانی در فوتبال ایران از تبریز بلند نشود.  باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا دارای سابقه‌ای روشن و یکی از پاک‌ترین باشگاههای فوتبال ایران است و همچنین در برهه کنونی، فردی سکاندار تیم فوتبال بزرگسالان سایپاست که خود اسطوره‌ای ملی و پرچمدار مبارزه با فساد در فوتبال به شمار می‌رود و پرواضح است که ایشان قداست و شرافت ورزشی خود را با هیچ چیز معامله نمی‌کند. شرکت فرهنگی ورزشی سایپا بر اساس سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) و ابلاغ گروه معظم خودروسازی سایپا با هدف توسعه ورزش قهرمانی و کمک به استعدادیابی و رشد فوتبال کشور تاسیس گردیده و از بدو تاسیس تاکنون نیز با معرفی چهره‌های شاخص ورزشی، منشاء خیر و برکت و پیشرفت برای فوتبال باشگاهی و ملی بوده است. این باشگاه حق قانونی خویش را برای پیگیری جدی اظهارات نسنجیده مالک باشگاه تراکتورسازی که مصداق بارز تشویش اذهان عمومی و تهمت و افترا است، محفوظ دانسته و در مراجع ذیصلاح پیگیری مربوطه را انجام خواهد داد.»

۲۲ ۴  
آی اسپورت
2019-04-20 17:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
.
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۵۹
یکی نیست جلوی این دیپلم ردی متوهم رو بگیره داره تِر میزنه به کل هیکل ترتر با این حجم از توهم
۷
خوزستانی
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۰۵
احسنت بر سایپا
باید دهان متعفن و نجس یه مغول زاده انگل نژاد با سرب داغ پر شود
۸
رضا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۱۰
اگر قانون درست اجرا میشد مثل فولاد نوین و سپاهان نوید ماشین یا تراکتور یکیشو اجازه بازی نمیدادن فقط موندم چطور این اقای از همه جا مطلع تونسته دو تیم داشته باشه و قانونو دور بزنه و کسی کاری باش نداره .
۸
محسن
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۲۰
در هیچ کجای دنیا سابقه نداشته فکر کنم اشتباه است.پارسال در لیگ یونان،یه زنوزی بود که تفاوتش با زنوزی ایران،این بود که آخر بازی با اسلحه کمری وارد زمین شد بعد از باخت تیمش!!! اتفاقا همان زنوزی یونان،که اصلیتی روس داشت هم ملی پوش ایرانی در خدمت داشت! اما در آخر کار،فدراسیون فوتبال یونان،با اعمال قانون زد ات و پارش کرد.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر