فهرست
منچستریونایتد چه بازیکنانی نیاز دارد؟
منچستریونایتد چه بازیکنانی نیاز دارد؟

منچستریونایتد چه بازیکنانی نیاز دارد؟

آی اسپورت- منچستریونایتد در اولین فصل با مربی‌گری مورینیو توانست جواز حضور در بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. اما حالا سرمربی پرتغالی مشکلاتی دارد و باید در اولین قدم ترکیب تیمش را تقویت کند. در زیر به چند نکته که نیاز به توجه دارد اشاره شده است.

نداشتن سرعت /منچستریونایتد در کناره‌های زمین از سرعت کافی برخوردار نیست و این یکی از مشکلات بزرگ این تیم در فصل گذشته بود. در واقع این مشکل یکی از دلایل اصلی بود که یونایتد فصل گذشته 15 تساوی کسب کرد. 10 مساوی از این تعداد هم در اولدترافورد بود. مورینیو هم این مشکل را می‌دانست و با این حال نمی‌توانست به آنتونی مارسیال اعتماد کند. برای حل این مشکل آنخل دی ماریا می‌تواند گزینه مناسبی باشد که البته شاید رقم 57 میلیون پوندی که برای خریدش لازم است مانعی برای پیوستنش به منچستریونایتد باشد. ایوان پریسیچ از اینتر هم دیگر گزینه با 40 میلیون پوند است.

جایگزین کریک/ منچستریونایتد کریک را برای 12 ماه دیگر نگه خواهد داشت، آن هم در شرایطی که او 35 سال سن دارد. دلیلش این است که این تیم در پیدا کردن بازیکنی که قابلیت‌های دفاعی و تهاجمی کریک را داشته باشد ناکام بوده است. اریک دیر از تاتنهام یکی از گزینه‌های مناسب برای این پست است، اما بازیکن 23 ساله توانایی بازی با توپ کریک را ندارد.

گلزن ثابت شده/ در آخرین ماه‌های فصل منچستریونایتد سعی کرد مارکوس راشفورد را برای جانشینی زلاتان آماده کند. مخصوصا از بعد از مصدومیت زلاتان و نرسیدنش به بازی‌ها فرصت برای او و دیگر بازیکنان بیشتر شد که خودشان را ثابت کنند. وین رونی هم که شدیدا از شرایط آرمانی به دور است. حالا زلاتان از این تیم جدا شده و آنتون گریزمن که یکی از گزینه‌‎های اصلی بوده هم با اتلتیکو تمدید کرده است. آلوارو موراتا یکی از گزینه‌های مناسب برای یونایتد است. اگرچه ملی‌پوش اسپانیایی در فصل گذشته بازی‌های زیادی انجام نداد،‌ اما هر بار که وارد زمین شد به بهترین شکل برای تیمش کار کرد. آندرا بلوتی و روملو لوکاکو هم دیگر گزینه‌ها هستند.

تقویت بازیکنان دفاعی/ البته که مورینیو در این فصل یکی از قسمت‌های اصلی تیمش را تقویت کرد و آن یک سوم زمین خودشان بود. مدافع سوئدی، ویکتور لیندلوف، هفته گذشته اولین خرید تابستانی مورینیو شد و در ازای 30.7 میلیون پوند از بنفیکا به این تیم آمد. اما باید مو بازیکن دیگری هم برای خط دفاعی بخرد. مو فصل گذشته مشکلات دفاعی زیادی داشت. اریک بیلی، فیل جونز، مارکوس روخو و کریس اسمالینگ همه مصدوم بودند و برای این فصل هم صحبت از خروج برخی از آن‌ها از تیم است.

۱    
آی اسپورت
2017-06-25 18:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر