فهرست
قلعه نویی کوتاه آمد: حاضرم عذرخواهی کنم
قلعه نویی کوتاه آمد: حاضرم عذرخواهی کنم

قلعه نویی کوتاه آمد: حاضرم عذرخواهی کنم

آی اسپورت - امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال گل گهر با اعتراض تنی چند از داوران لیگ برتری بابت حرفهای هفته گذشته اش در برنامه فوتبال برتر مواجه شده اما او در این باره توضیح کاملتری میدهد.

قلعه نویی می گوید حرف های بنده در فوتبال برتر درباره این موضوع که قضاوت های زیادی علیه من در تیم هایی که بودم انجام شده به این معنا نیست که یک اراده هماهنگ این مسئله را پیش می برده اما به هر حال این مسئله برای بنده در تیم هایی که حضور داشتم اتفاق افتاده و من  قصدم این بود که توجه کمیته داوران را به نحوه قضاوت ها در کلیت لیگ بیشتر جلب کنم چرا که سوت ها در تعیین قهرمان و نتایج لیگ برتر بسیار تأثیر گذار است.

قلعه نویی می گوید من در این حرف ها به هیچ عنوان قصد نداشتم داوران را به چیز خاصی متهم و اگر چنین شائبه ای در ذهن آنها رقم خورده باعث ناراحتی من است چرا که می دانم داوران هم قشر بسیار زحمت کشی هستند و همه از کمبودها و مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم می کنند، باخبریم. اگر به آرشیو هم مراجعه کنید، بنده از همان سالهای اول مربیگری در مصاحبه هایم همیشه تأکید کرده ام که باید به معیشت داوران فوتبال توجه ویژه بشود. بنابراین به عنوان کسی که از بچگی در فوتبال حضور داشته می دانم داور همیشه یک پایه مهم از رقابت های فوتبال است و به هیچ وجه نمی شود نقش داور را در برگزاری درست یک دوره مسابقات فوتبال زیر سوال برد.

قلعه نویی در پایان صحبت هایش گفت: درنهایت اگر صحبت های من باعث رنجیدن بخشی از جامعه داوری فوتبال ایران شده، حاضرم از ایشان دلجویی کنم اما به هر حال اتفاقاتی هم که در طول دوران فوتبال علیه تیم های من رخ داده، قابل توجه است و من دوست دارم همه نسبت به کارشان وسواس بیشتری داشته باشند چون زحمات ما هم به نحوه قضاوت داوران بستگی دارد.

     
آی اسپورت
2021-02-02 18:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر