فهرست
پیش بازی مصر-عربستان ؛ اعاده حیثیت
پیش بازی مصر-عربستان ؛ اعاده حیثیت

پیش بازی مصر-عربستان ؛ اعاده حیثیت

آی اسپورت – تیم های مصر و عربستان صعودی از دور سوم مرحله گروهی جام جهانی به مصاف هم می روند.

تیم مصر که با امیدهای زیادی پا به این جام گذاشت و افراد زیادی آن ها را در کنار اروگوئه به عنوان بخت های نخست صعود از گروه اول جام جهانی می دانستند در بازی اول در غیاب محمد صلاح با یک گل لحظات پایانی مغلوب اروگوئه شدند و در بازی دوم هم باوجود اینکه صلاح از ابتدا به میدان رفت مقابل روسیه خرفی برای گرفتن نداشتند و با نتیجه ۳-۱ شکست خوردند تا خداحافظی زودهنگام با جام داشته باشند. این تیم که اردوی پرحاشیه ای هم داشته حالا برای اینکه با دست خالی از روسیه نرود به مصاف عربستان خواهد رفت.

 تیم عربستان در همان بازی افتتاحیه با ارائه یک نمایش بسیار ضعیف با ۵ گل مغلوب روسیه میزبان شد تا نشان دهد که یکی از ضعیف ترین تیم های جام بیست و یکم است و نباید انتظار صعود از گروه را از آن ها داشت. عربستانی ها در بازی دوم هم مغلوب اروگوئه شدند اما این بار توانستند نتیجه آبرومندانه تری بگیرند و تنها با یک گل شکست خوردند. 

آخرین اخبار

 تایسر ال جاسم که در جریان بازی با اروگوئه مصدوم شد در این بازی به میدان نخواهد رفت. انتظار می رود محمد صلاح باوجود اخباری که مبنی بر اخلافش با سران فدراسیون مصر به گوش می رسد در این بازی به میدان برود.

 آمار و ارقام

دو تیم قبلا یک بار در سال ۲۰۰۵ با هم بازی کردند که تیم مصر با یک گل پیروز آن بازی شد.

 

سایت برنامه نود

     
آی اسپورت
2018-06-25 06:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر