فهرست
واکنش کی‌روش به مشت‌های بازیکنان کره؛ در زمین جواب می‌دهیم
واکنش کی‌روش به مشت‌های بازیکنان کره؛ در زمین جواب می‌دهیم

واکنش کی‌روش به مشت‌های بازیکنان کره؛ در زمین جواب می‌دهیم

آی اسپورت - چهار سال پیش در روز آخر مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل، کارلوس کی‌روش با به راه انداختن جنگ‌های روانی علیه کره‌ای‌ها و چوی سرمربی وقت این تیم توانست زمینه برتری 1-0 شاگردانش را فراهم کرده و به عنوان تیم اول بالاتر از کره راهی برزیل شود. بعد از این برد مهم کارلوس با مشت‌های گره کرده رو به نیمکت کره به شادی پرداخت تا یکی از صحنه‌های به یادماندنی تاریخ فوتبال ملی ایران در شهر اولسان کره به ثبت برسد. صحنه‌ای که هیچ گاه از یاد و خاطره کره‌ای ها پاک نشد و در این سال‌ها تلاش زیادی انجام دادند تا انتقام آن شکست و حرکات مربی پرتغالی را بگیرند، اما نتوانستند و همواره بازنده‌های اصلی لقب گرفتند.  

در آستانه بازی‌های روز چهارم مقدماتی جام جهانی 2018 و در حالی که باز هم ایران و کره رقیبان اصلی در گروه A محسوب می‌شوند چشم بادامی‌ها در مراسم بدرقه‌ای که مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور گرفته بودند با حرکتی عجیب مشت‌های خود را گره کردند تا به اصطلاح خود پیغامی برای کی‌روش و شاگردانش بفرستند مبنی بر این که این بار برای برد به آزادی می‌آیند.


اما روزنامه خبرورزشی امروز در گزارشی درباره واکنش کارلوس کی‌روش به این حرکت کره‌ای ها نوشت:« کی‌روش وقتی با این صحنه از بازیکنان کره در مراسم بدرقه روبرو شد تنها به یک جمله بسنده کرد و گفت اشکالی ندارد... بگذارید با مشت‌های گره کرده بیایند! چون قصد داریم جواب آنها را در زمین بدهیم!». مسلما با این اظهار نظر، کی‌روش خواب‌های جدیدی برای کره دیده و می‌خواهد اولین مربی در تاریخ ملی ایران لقب بگیرد که چهار بازی متوالی از سد رقیب سنتی و دیرینه گذشته است تا بار دیگر کره‌ای‌ها را مغموم و شکست خورده به خانه بازگرداند.

مشت کارلوس کی‌روش در بازی ایران – کره جنوبی
مشت کارلوس کی‌روش در بازی ایران – کره جنوبی

کد خبر:9402

۲    
آی اسپورت
2016-10-08 13:28:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر