فهرست
شوالیه‌ای در تاریکی؛ مشکل استقلال مدیریت است؟
شوالیه‌ای در تاریکی؛ مشکل استقلال مدیریت است؟

شوالیه‌ای در تاریکی؛ مشکل استقلال مدیریت است؟

آی اسپورت - استقلال در دیداری که سکوها‌ جو متشنجی علیه مدیرعامل این تیم داشتند موفق شد مقابل فجرسپاسی پس از ۱۲۰ دقیقه حساس و نفس گیر به مرحله بعد صعود کند اما اگر آبی پوشان حذف می‌شدند مقصر اصلی ناکامی چه کسی بود؟ هواداران آبی درست در ثانیه های پایانی که تیم‌شان احتیاج مبرم به گل‌ داشت دست به حمایت عجیب از فتح الله‌زاده زدند و شعار معروف «حیا کن، رها کن» را علیه فتحی سر دادند.

جالب اینجاست که فتح الله زاده استقلال را با کوهی از بدهی ترک کرد و حالا بعد از حل شدن بخش زیادی از مشکلات و البته شکست فتحی در دادگاه CAS فرصت را غنیمت شمرده و مثل یک شوالیه برای نجات تیم از بحران ظهور کرده است اما الان بدون شک بدترین زمان تغییر در بی ثبات‌ترین تیم لیگ است.

شاید آبی‌ها باید با هوشیاری بیشتر مانع از سودجویی برخی در شرایط آشفته باشگاه شوند. این تیم بعد از دو برد پیاپی نیاز شدیدی به حمایت هوادار دارد، نه شعار برای اشخاصی که سالهاست منتظر فرصتی برای پس گرفتن صندلی قدرتشان هستند. همان صندلی معروفی که فتح‌ا...زاده مدعی است بابتش خانه و زندگی‌اش را فروخته اما برای برای بازگشت به همان صندلی از جان مایه می‌گذارد؛ عجیب نیست؟!

بانک ورزش

۵    
آی اسپورت
2019-10-18 23:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر