فهرست
گزارش؛ رکورددار گزارش دربی چه کسی است؟
گزارش؛ رکورددار گزارش دربی چه کسی است؟

گزارش؛ رکورددار گزارش دربی چه کسی است؟

آی اسپورت - ساعتی قبل بود که اعلام شد جواد خیابانی گزارش بازی فردای استقلال و پرسپولیس را به عهده خواهد داشت تا شایعاتی که درباره گزارشگری عباس قانع در این بازی منتشر شده بود، منتفی شود.  در هشت بازی که با گزارش خیابانی همراه بوده است هر کدام از دو تیم موفق به کسب دو برده شده و چهار بازی هم مساوی شده است.

اما رکوردداران گزارش دربی کسانی هستند که امکان گزارش آنها وجود ندارد. عادل فردوسی‌پور ۱۷ بار این بازی را گزارش کرده و چند روز قبل شایعه شد که او گزارشگر دربی هفته چهارم است منتهی عادل فردوسی پور امکان گزارشگری در شبکه سه را ندارد و فقط در شبکه ورزش می تواند گزارش کند که فعلا تمایلی به گزارش کردن در این شبکه را هم ندارد و تنها برنامه فوتبال ۱۲۰ را روی آنتن می برد. بعد از فردوسی‌پور، مزدک میرزایی ۱۱ بار دربی را گزارش کرده که او هم به دلیل مهاجرت قطعی و همکاری با یک شبکه فارسی زبان خارج از کشور، دیگر شانسی برای گزارش این بازی نخواهد داشت.

محمدرضا احمدی، کیومرث صالح‌نیا و اسکندر کوتی 5 بار این بازی را گزارش کرده‌اند و پیمان یوسفی هم ۴ بار دیدار استقلال و پرسپولیس را گزارش کرده است. پشت سر آنها عباس بهروان قرار دارد که سه بار این بازی را گزارش کرده ضمن آنکه مرحوم بهرام شفیع هم گزارش ۲ دربی را به عهده داشته است. جهانگیر کوثری و مجید وارث هم یک بار دربی را گزارش کرده اند. البته در این لیست گزارشگرانی هم هستند که دربی را دو نفره و با هم گزارش کرده اند.

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-09-21 22:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Milad6&4
يكشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۵۶
خدارحمت کنه شفیع رو، خداوکیلی وقتی گزارش میکرد یا برنامه ورزش و مردم اجرا میکرد دلم میخواست سرمو بکوبم به دیوار،چند سال آخر دیگه هیچکس برنامشو نگاه نمیکرد.ولی با تیم جدید خیلی بهتر شده برنامه؛راستش فکر نمیکردم پیمان یوسفی بتونه یه برنامه روتین زنده رو اجرا کنه ولی تونست و خییییلی بهتر از شفیع اجرا میکنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر