فهرست
منصوریان در کنفرانس: تمام ایران حامی ماست
منصوریان در کنفرانس: تمام ایران حامی ماست

منصوریان در کنفرانس: تمام ایران حامی ماست

آی اسپورت – علیرضا منصوریان در نشست خبری قبل از بازی فردای تیمش مقابل الغرافه شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او مدعی شد که از تیم حریف شناخت کاملی دارد.

همه ایران حامی ما هستند

بازی سختی را مقابل الکویت پشت سرگذاشتیم و با عملکرد خوب بازیکنان و حمایت هواداران توانستیم مقابل این تیم به پیروزی برسیم. تمام بازیکنان و کادفنی به این مسئله آگاه هستیم که در بازی فردا باید برای بردن به میدان برویم و برای این هدف تمام تلاش خود را می کنیم و می دانیم که مردم ایران هوادار ما هستند و امیدواریم که با پیروزی بر الغرافه هفتمین حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کنیم.

الغرافه و طارمی را می شناسیم

آنالیز خوبی از تیم الغرافه داشتیم و نقاط ضعف و قوت این تیم را به خوبی می دانیم. این تیم بازیکنان ارزشمندی دارد و یکی از این بازیکنان مهدی طارمی است که کیفیت او را همه میشناسیم. 

روی خلعتبری حساب کرده بودیم

روی کمک محمدرضا خلعتبری به ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا حساب کرده بودیم اما متاسفانه او مصدوم است اما سایر بازیکنان در فرم خوبی هستند و آماده دیدار با الغرافه هستیم .

باید در بهترین فرم خود باشیم

فردا  دو تیم ذوب آهن و الغرافه در زمین هستند و هر دو تیم شانس برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا دارند. باید به لحاظ فکری و فیزیکی در بهترین فرم خود باشیم و بتوانیم تمام کیفیت مان را در زمین به خوبی نشان دهیم. در بازی فردا تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و با پیروزی به لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2019-02-18 14:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Sorrow
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۲۴
نه آقای منصوریان ما دیگه طرفدارا تیمهای ایرانی تو جام باشگاها نیستیم نقاب همتون تو فینال آسیا افتاد به خاطر پخش بازی فینال آسیا تو مدرسه هنوز دارین جنجال درست میکنین بعد از شکست پرسپولیس جشن و پایکوبی راه انداختین اتحاد ژاپنی درست کردین بیانیه صادر کردین از هیچ افترایی دریغ نکردین حتی درباره‌ی بلیط هواپیما جنجال کردین،نه آقای منصوریان ما را با شما کاری نیست.براتون آرزوی موفقیت میکنیم ولی حامی شما نیستیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر