فهرست
کدام مقصد برای طارمی جذاب‌تر است؟
کدام مقصد برای طارمی جذاب‌تر است؟

کدام مقصد برای طارمی جذاب‌تر است؟

آی اسپورت - بخشهای مهم گزارش روزنامه ایران‌ورزشی درباره تمام مشتریان مهدی طارمی را برایتان انتخاب کردیم:

او در صورت انتقال به پورتو و بنفیکا می‌تواند طعم بازی در لیگ قهرمانان اروپا را بچشد. پرتغال دو سهمیه مستقیم دارد که به این دو تیم تعلق می‌گیرد. همچنین قدرت تهاجمی این دو تیم کمک می‌کند که او در لیگ پرتغال هم بیشتر در موقعیت گل قرار بگیرد.

مارسی را هم اگر به فهرست مشتریان طارمی اضافه کنیم وضعیت مشابهی دارد و به عنوان نایب‌قهرمان لیگ فرانسه حضورش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان قطعی است. فوتبال تهاجمی ویاش‌بواش و هواداران پرشور مارسی فرصت تازه‌ای برای درخشش و لذت بردن از فوتبال به طارمی می‌دهد.

بوردو و سنت‌اتین هم جزو تیم‌های خوب لیگ فرانسه هستند که طارمی در این تیم‌ها فرصت بازی بیشتری خواهد داشت و رقابت خط حمله نسبت به پورتو، بنفیکا یا مارسی کمتر خواهد بود.

طارمی در صورت انتقال به وردربرمن فرصت بازی در لیگ‌های اروپایی را نخواهد داشت، ولی بازی در بوندس‌لیگا هم می‌تواند وسوسه‌کننده باشد. بازیکنان ایرانی سابقه نسبتاً زیادی در فوتبال آلمان دارند، ولی پس از حضور علی کریمی در شالکه هیچ بازیکن ایرانی در 10 سال گذشته در این لیگ حضور نداشته است.

وردربرمن در فصل گذشته تا هفته‌های آخر برای ماندن در بوندس‌لیگا تلاش کرد و به لطف بردهای پرگل مقابل پادربورن و کلن توانست راهی مسابقه پلی‌آف شود. برمن در هر دو بازی مقابل هایدنهایم به تساوی رسید، ولی به لطف گل‌زده در خانه حریف توانست در بوندس‌لیگا بماند. این تیم حالا به دنبال تقویت تیمش است تا فصل آینده جایگاه بهتری کسب کند و قبل از هر چیز خواهان جذب یک گلزن است تا جای خالی کلودیو پیزارو را پر کند. مهاجم 41 ساله پرویی که فصل گذشته بیشتر روی نیمکت برمن می‌نشست، سرانجام تصمیم به خداحافظی گرفت.

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-07-13 22:31:00
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارساپولیسی
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹، ۱۰:۳۱
فقط یه ایرانی میتونه از بین تیمهای چمپیونز لیگی مثل : بنفیکا پورتو آژاکس ناپولی و آیندهوون باشگاه آشغالی مثل برایتون رو انتخاب کنه و تو کل 2 فصل سر جمع 180 دقیقه بازی کنه... پس زیاد به دلتون صابون نزنید همون سنت اتین و اوکی میکنه.. :))))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر