فهرست
صدور رضایتنامه رایگان؛ شهباز تراکتوری می‌شود
صدور رضایتنامه رایگان؛ شهباز تراکتوری می‌شود

صدور رضایتنامه رایگان؛ شهباز تراکتوری می‌شود

آی اسپورت - پس از اینکه مشخص شد سجاد شهباززاده به خاطر محرومیت استقلال توسط فیفا نمی تواند به این تیم برگردد، باشگاه تراکتورسازی تنها گزینه این بازیکن برای بازگشت به فوتبال ایران محسوب می شد. از این رو مسئولان تراکتورسازی تلاش های زیادی در طول یک هفته گذشته برای شهباززاده انجام دادند و رایزنی هایی با باشگاه آلانیا اسپور داشتند که حالا نتیجه داده و شهباززاده در آستانه پیوستن به تراکتورسازی قرار دارد.

درخواست امیر قلعه نویی برای جذب شهباززاده سبب شد تا باشگاه تراکتورسازی نمایندگانی را به ترکیه بفرستد و باب مذاکره را باز کند. در مذاکرات ابتدایی تراکتوری‌ها با باشگاه آلانیا اسپور برای دریافت رضایتنامه شهباززاده، باشگاه ترکیه ای رقم بالایی را درخواست کرد اما در ادامه این رقم پایین تر آمد و توافق اولیه صورت گرفت. سرانجام رضایتنامه شهباززاده برای یک فصل و نیم به صورت قرضی صادر شد؛ هم‌زمان با مذاکره با باشگاه ترکیه‌ای مذاکرات با شهباززاده و مدیر برنامه‌های او نیز انجام گرفت که این بازیکن اعلام کرد برای نیم‌فصل قصد حضور در تراکتورسازی را دارد. این مساله با مخالفت باشگاه آلانیا مواجه شد و با این حساب آلانیا اسپور نمی‌توانست با خارج کردن نام او از لیست بازیکن جایگزینی جذب کند و اعلام کرد که قصد انتقال این بازیکن را به مدت نیم‌فصل ندارد و رضایت‌نامه قطعی او را صادر می‌کند.

ادامه مذاکرات سبب شد تا باشگاه راضی به صدور رضایتنامه شهباززاده به صورت رایگان شود. بر این اساس موانع موجود بر سر انتقال شهباززاده به تراکتورسازی برداشته شد و باشگاه آلانیا مخالفتی با جدایی او و بازگشت به ایران ندارد. در چنین شرایطی باشگاه تراکتورسازی در انتظار پاسخ نهایی شهباززاده است؛از سوی دیگر به نظر می رسد مهاجم سابق استقلال نیز علاقه مند به حضور در تراکتورسازی است و احتمالا ظرف روزهای آینده پیوستنش به جمع شاگردان قلعه نویی قطعی می شود.

 

ورزش سه

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2017-01-28 13:30:00
نظر دهید

۲ نظر
علی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۵
انشاالله قهرمانیم اگه عدالت باشه
۳
تراختور تیمی که تاچندسال پیش لیگ یک بود
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۹
برای هر پست حداقل سه تا بازیکن عالی دارن ولی بازم توهم دارن؛توهم دشمن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر