فهرست
هزاران نفر مقابل هتل تیم ملی؛ تشویق بی‌امان
هزاران نفر مقابل هتل تیم ملی؛ تشویق بی‌امان
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

هزاران نفر مقابل هتل تیم ملی؛ تشویق بی‌امان

آی‌اسپورت- حدود ۲۵۰۰ هوادار ایرانی با تجمع مقابل هتل محل استقرار تیم ملی، به تشویق تیم ملی ایران پرداختند. در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت تا بازی تیم‌های ملی ایران و پرتغال از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حدود ۲۵۰۰ ایرانی اطراف هتل محل اسکان تیم ملی تجمع کرده‌اند و با استفاده از طبل و پرچم و شیپور شروع به تشویق بازیکنان و تیم ملی ایران کردند.

تعدادی از هواداران هم با استفاده از موبایل‌های خود شروع به عکاسی و فیلم‌برداری از هتل تیم ملی کردند و تعدادی از بازیکنان هم از بالکن اتاق‌هایشان به ابراز احساسات هواداران ایرانی پاسخ دادند. این در حالی است که محل تعبیه شده برای هواداران هر تیم در فاصله ۵۰۰ متری هتل تیم ملی است و به خاطر تجمع هواداران در مقابل هتل، خالی مانده است. هواداران تیم ملی با شعار «ایران قهرمان می‌شه، خدا می‌دونه که حقشه» از تیم ملی حمایت می‌کنند و به بازیکنان انگیزه می‌دهند.

در بین هواداران ایرانی هم تعدادی هم هوادار منتسب به تیم ملی پرتغال دیده می‌شود. این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که تیم ملی باید تا ۲۴ ساعت آینده مهیای بازی با پرتغال شود و شاید تشویق هواداران با استفاده از طبل و دهل مخل آسایش بازیکنان تیم ملی شود.

 

نود

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-06-25 00:58:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
رضا
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
منجنیق عزیز این هتل پرتغاله اونایی هم که پایین عکس هستن جمع شدن تا با حرکتی جوانمردانه اجازه استراحت کردن به رونالدو و تیم پرتغال رو ندن.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر