فهرست
پست سروش؛ خداحافظی از فولاد با چاشنی تهدید!
پست سروش؛ خداحافظی از فولاد با چاشنی تهدید!

پست سروش؛ خداحافظی از فولاد با چاشنی تهدید!

آی اسپورت – سروش رفیعی با انتشار پستی در اینستاگرام و توضیح اتفاقاتی که در هفته‌ها و ماه‌های اخیر برای او افتاد از جدایی خود را از باشگاه فولاد اعلام کرد. گفته می‌شود او به زودی با تیم پرسپولیس تمرین خواهد کرد. متن نوشته سروش را بخوانید: «سلام خدمت مردم شريف خوزستان و هواداران باشگاه فولاد. بعد گذشت چهار و نيم سال خاطرات خوب و زيبا و قهرمانی با اين تيم ناخواسته مجبور به ترك فولاد شدم و مسيرم از اين تيم جدا شد. اكنون كه فرصتی پيدا شد كه حداقل برای نيم‌فصل در خدمت شما خوزستانی‌های عزيز باشم، بازگشتم كه لطف و محبت‌های شما را جبران كنم.

ابتدا عذرخواهی می‌كنم و شرمنده‌ام كه در ابتدای فصل به دليل نداشتن آمادگی كامل بدنی و آسيب جزئی نتوانستم در حد خودم و انتظار شما ظاهر شوم، اما تنها نتوانستن بود نه نخواستن! اما اكنون كه بعد از مداوای آسيب‌ديدگی در يكی از بهترين مراكز پزشكی ورزشی دنيا با هزينه شخصی و تمرينات فشرده برای جبران به آمادگی كامل رسيده و بيش از چهار هفته بطور مداوم در تمرينات گروهي شركت می‌كردم و حتي در تفكرات تاكتيكی سرمربی تيم نقش داشته‍‌ام به لطف رفتار غير حرفه‌ای و غير اخلاقی مسئولان باشگاه امكان همراهی تيم را در ادامه راه ندارم!

اميدوارم مسئولان باشگاه فولاد بصورت كاملا شفاف و دقيق تمامی اتفاقات اين موضوع را برای هواداران اين باشگاه مردمی كه دانستن حقيقت حداقل حقشان است توضيح دهند،  كه در غير اين صورت با توجه به اينكه هميشه بر اين اعتقاد بوده‌ام كه صداقت بهترين و درست‌ترين راه است، بصورت دقيق و صريح اتفاقات را برای مردم خوزستان و هواداران باشگاه فولاد توضيح می‎دهم كه بدانند اين فولاد با فولادی كه زمانی هر بازيكنی آرزوی پوشيدن پيراهنش را داشت بسيار فاصله دارد!

در ضمن، بايد ياد آوری كنم به آن دسته از كسانی كه با فحش و ناسزا مرا بی‌غيرت و پول‌پرست می‌خوانند و يادشان نيست كه چگونه آن چهار پنج سال برای فولاد با دل و جان تلاش كردم بگويم در همين لحظه و پس از گذشت چهار ماه از ليگ حتی يك ريال هم دريافتی نداشته‌ام! آرزوی موفقيت می‌کنم برای دوستان عزيزم در تيم فولاد. يا علی.»

۹ ۲  
آی اسپورت
2018-10-23 01:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
رضا
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۵۰
گرفتار شدیم با این مدیرای بی عرضه فولاد ۳ ۴ ساله بعد دهکردی اوضا فولاد همینه متاسفم .
ساسان
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۵۳
ن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر