فهرست
حسینی: ازبکستان تمام آسیا را به چالش کشیده
حسینی: ازبکستان تمام آسیا را به چالش کشیده

حسینی: ازبکستان تمام آسیا را به چالش کشیده

آی اسپورت- با مصدمیت منتظری، جلال حسینی بازهم این فرصت را دارد که در ترکیب اصلی تیم ملی حاضر باشد.

او درباره شرایط تیم ملی و اردوی ارمنستان می گوید:«خدا را شکر اردوی فوق العاده ای را سپری کردیم و تمام بازیکنان سرحال هستند. زمین تمرین خوبی را برای ما فراهم کردند و سعی کردیم از تمام امکانات بهره بگیریم. کمپی که در آن قرار داشتیم کمپ تیم ملی ارمنستان بود و امکانات خوبی داشت. وقتی بچه های تیم ملی این کمپ را می دیدند افسوس می خوردند که چرا در ایران نمی توانیم چنین امکاناتی داشته باشیم. خوشبختانه همه چیز خوب است و تمرینات مان در تهران هم در شرایط ایده آل برگزار شد.»

حسینی درباره اینکه این اردو بدون حضور لژیونرها برگزار شد، می گوید:«کی روش مربی نیست که بدون دلیل کاری انجام دهد. او صلاح دانست این اردو برگزار شود و همه هم باید به تصمیم او احترام بگذارند. مطمئن باشید او به نتایجی که می خواست در این اردو دست پیدا کرد. کی روش آنقدر حرفه ای و بزرگ است که هیچ کاری را بی دلیل انجام نمی دهد یا حرفی را بی دلیل نمی زند. ما اردوی خوبی داشتیم و همه چیز برای مان ایده آل بود.»

حسینی درباره کار سخت تیم ملی برای صعود می گوید:«در مقدماتی جام جهانی کارمان سخت است به ویژه ازبکستان که تمام تیمهای آسیا را به چالش کشیده. آنها بسیار سختکوش هستند و برای ما کار سختی را ایجاد می کنند. امیدوارم بتوانیم با یک شرایط خوب و اضافه شدن لژیونرها با بهترین شرایط به مصاف ازبکستان برویم.»

 

۳    
آی اسپورت
2016-10-04 19:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر