فهرست
مجیدی آلترناتیو شفر؛ تکرار تجربه منصوریان؟
مجیدی آلترناتیو شفر؛ تکرار تجربه منصوریان؟

مجیدی آلترناتیو شفر؛ تکرار تجربه منصوریان؟

آی اسپورت - شکست استقلال مقابل الهلال، این تیم را در شرایط سختی در لیگ قهرمانان آسیا قرار داد و کار را برای صعود این تیم از گروه خود خیلی سخت کرده است. از طرف آبی‌پوشان در لیگ برتر هم شانس چندانی برای قهرمانی ندارند و هر نتیجه دیگری هم نمی‌تواند هواداران این تیم پرطرفدار را راضی کند.

شفر در دومین فصل حضورش در استقلال نتوانست نتایج خوبی کسب کند و به نظر می‌رسد با توجه به مشکلات مالی و بویژه ارزی که باشگاه دارد این مربی آلمانی باید در پایان فصل برای همیشه به آلمان برگردد. هر چند هنوز کورسوی امیدی برای قهرمانی استقلال در لیگ برتر وجود دارد اما جبران فاصله 5 امتیازی این تیم با پرسپولیس، آن هم در شرایطی که تنها 4 بازی به پایان لیگ باقی مانده کار خیلی سختی است.

در مورد اینکه سرمربی فصل آینده استقلال چه کسی است حدس‌ و گمان‌های زیادی زده می‌شود اما فرهاد مجیدی جدی‌ترین گزینه‌ای است که شانس زیادی برای سرمربیگری استقلال را دارد. مجیدی که هواداران استقلال علاقه زیادی به او دارند بی‌میل نیست در فصل آینده به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم محبوبش بنشیند.

شاید حضور چند ماهه او در کنار شفر به همین دلیل بوده است. هر چند سرمربیگری مجیدی در استقلال برای او ریسک بزرگی است چون منصوریان هم به پشتوانه محبوبیتی که در بین هواداران استقلال داشت سرمربی این تیم شد اما در نهایت به شکل ناخوشایندی مجبور به کناره‌گیری از سمتش شد.

اگر مجیدی نمی‌خواهد سرنوشتی همچون منصوریان در استقلال داشته باشد باید همه جوانب را در نظر بگیرد چون او محبوبیتش را در طول سال‌ها کسب کرده و  از دست دادن این محبوبیت در چند ماه یک شکست بزرگ برای کاپیتان سابق استقلالی‌ها خواهد بود.

میزان

۱    
آی اسپورت
2019-04-26 16:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر