فهرست
رئال و کابوس دیدار با ستاره‌های سابق در پاریس
رئال و کابوس دیدار با ستاره‌های سابق در پاریس

رئال و کابوس دیدار با ستاره‌های سابق در پاریس

آی اسپورت - رئال مادرید فردا شب در پاریس باید به مصاف پی اس جی برود. پاریسی ها برای این بازی مثلث خوفناک نیمار، امباپه و کاوانی را در اختیار ندارند و البته رئال نیز غایبان پرشماری دارد. برای این بازی پیش بینی می شود که پابلو سارابیا بال اسپانیایی پی اس جی مقابل رئال فیکس بازی کند. سارابیا که همین تابستان از سویا به خدمت گرفته شد، محصول آکادمی فوتبال رئال است اما هرگز به او اعتماد نشد.

سارابیا فصل 11-2010 توسط مورینیو 18 دقیقه برابر اوسر در لیگ قهرمانان فرصت بازی پیدا کرد و دیگر هیچ مربی رئال به او اعتماد کافی را نکرد. سارابیا ابتدا قرضی و سپس دائمی راهی ختافه شد و پس از چند فصل درخشش در سویا امسال به پاری سن ژرمن پیوست. سارابیا که از کودکی هوادار رئال بوده، بی شک فردا شب انگیزه های بالایی برای مصاف با تیم سابق خود خواهد داشت. توخل در این فصل به او اطمینان لازم را نشان داده و فردا به عنوان بال راست در میدان حاضر خواهد بود.

همین شنبه اخیر بود که بورخا مایورال بازیکن قرضی رئال در لوانته موفق شد دروازه این تیم در برنابئو را باز کند. در چند سال گذشته نیز بازیکنانی مثل آلوارو موراتا زهر خود را به رئال ریخته اند و امشب کابوس برخورد با بازیکنان پیشین ممکن است بار دیگر گریبان گیر رئال شود. آنخل دی ماریا و کیلور ناواس نیز دیگر ستاره های سابق رئال هستند که در ترکیب پی اس جی حاضر خواهند بود. سارابیا(با ختافه و سویا) و دی ماریا پیش از این برابر رئال به میدان رفته اند و برای کیلور ناواس این تجربه اول محسوب می شود.

     
آی اسپورت
2019-09-17 19:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر