فهرست
هوپر سومین صید جذاب لیگ برتری از بریتانیا!
هوپر سومین صید جذاب لیگ برتری از بریتانیا!

هوپر سومین صید جذاب لیگ برتری از بریتانیا!

آی اسپورت - گری هوپر جدیدترین بازیکن خارجی استقلال خواهد بود، بازیکنی که قرار است تا روز یکشنبه وارد ایران شود تا بعد از شرکت در تست های پزشکی قرارداد خود را با آبی ها نهایی کند. در نگاه اول چون قرار است هوپر از کشوری صاحب فوتبال وارد ایران شود شاید این نگرانی وجود داشته باشد که این بازیکن ممکن است نتواند با امکانات پایین فوتبال ایران خودش را وفق دهد اما سال گذشته باشگاه تراکتور این راه را امتحان کرد و اتفاقا به نتایج خوبی هم دست پیدا کرد.

فصل گذشته که زنوزی به تازگی مالکیت تراکتورسازی را در اختیار گرفته بود ترجیح داد سه بازیکن از منطقه بریتانیا به خدمت بگیرد، او آنتونی استوکس ایرلندی را جذب کرد، بازیکنی که اگرچه حضورش در تبریز حواشی را به همراه داشت اما در مجموع 23 بازی موفق شد 15 گل برای این تیم بزند و آمار خوبی را به ثبت رساند. این بازیکن در پایان فصل به حضورش در تراکتورسازی ادامه نداد و به باشگاه آدنا دمیر اسپور ترکیه پیوست و در این مدت او فقط یک بازی برای این تیم انجام داده و گلی هم نزده است.

بازیکن دوم لی اروین است، بازیکنی اسکاتلندی که همه او را به خاطر هت تریکش در بازی با ذوب آهن به یاد دارند، جایی که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و توانست رکورد سریع ترین هت تریک تاریخ فوتبال ایران را به نام خود ثبت کند. او در میانه راه به دلیل مسائل خانوادگی از تراکتور جدا شد و برای فصل جدید با تیم روس کانتری قرارداد امضا کرده است، تیمی که در چمپیون شیپ اسکاتلند فعالیت می کند اما اروین هنوز برای این تیم بازی انجام نداده است.

اما بازیکن سوم هری فورستر است، بازیکن انگلیسی که او هم فصل قبل به تراکتور آمد، دو بازی برای این تیم کرد و بعد از آن به ماشین سازی دیگر تیم تبریزی قرض داده شد و بدون اینکه بازی برای این تیم انجام بدهد از دیگر تیم محمدرضا زنوزی در لیگ برتر جدا شد. او برای فصل جدید به تیم اورنج کانتری رفته است و در 20 بازی به عنوان هافبک دفاعی یک گل هم برای این تیم زده است.

حالا گری هوپر انگلیسی به عنوان چهارمین بازی از منطقه بریتانیا قرار است به زودی قرارداد خود را به ثبت برساند، بازیکنی رزومه دار که در 10 سال حضور در تیم های مطرح سلتیک، شفیلد ونزدی و نوریچ موفق شده 111 گل بزند و آمار فصلی 11 گل را در این 3 تیم معتبر ثبت کرده است.

هوپر حالا در شرایطی به ایران می آید که در سن 31 سالگی است و استراماچونی بیشتر از هر زمان دیگری برای حل مشکلات تیمش در خط حمله روی درخشش این بازیکن حساب کرده است، بازیکنی که باید در کنار دیاباته خط حمله استقلال را به منطقه ای ترسناک برای حریفان این تیم تبدیل کند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-10-09 15:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
...
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۰۵
پول این صید جذاب چقدره؟ اصلا پولش رو کی میده؟ وزیرپرسپولیسی؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر