فهرست
نکاتی از کنفرانس شفر؛ جباری در اولویت نیست
نکاتی از کنفرانس شفر؛ جباری در اولویت نیست

نکاتی از کنفرانس شفر؛ جباری در اولویت نیست

آی اسپورت – نشست خبری وینفرد شفر قبل از بازی استقلال و ایرانجوان بوشهر، امروز برگزار شد و سرمربی آلمانی استقلال در این نشست حرف‎های جالبی زد. از لابلای صحبت‎های شفر می#توان درباره برخی اتفاقات و حاشیه‎های موجود در باشگاه استقلال به نتایجی رسید.

ما با هم ملاقاتی داشتیم و صحبت کردیم. چیزی که می‌خواهم بگویم این است که استرس  نباید از سوی باشگاه روی جباری باشد. او بازیکن بزرگی بوده و استقلال هم باشگاه بزرگی است. هر دو طرف باید نزدیک به هم باشند تا مشکلات حل شود. نمی‌خواهم مشکلی برای باشگاه یا مدیرعامل بوجود بیاید. بهتر است دو طرف رودررو با هم صحبت کنند.

کاملا مشخص است که مشکل بین مدیران باشگاه و جباری است و شفر مشکلی با حضور او در استقلال ندارد. البته سرمربی آلمانی با حرفه‏ای‎گری و زیرکی تمام، اشتیاق زیادی برای بازگشت جباری نشان نمی‎دهد تا او هم توقع حضور سریع در ترکیب اصلی استقلال در صورت بازگشت به تمرینات را نداشته باشد. ضمن اینکه می‎شود این برداشت را هم داشت که بازگشت جباری به استقلال در اولویت برنامه‎های شفر نیست.

بهترین کار این است که حسن بیت‎سعید به باشگاه دیگری برود تا بازی کند و به سطح گذشته برگردد. برای او بهترین آرزو را دارم و امیدوارم ببینم که روزنامه‌ها از موفقیت او نوشته‌اند.

شفر تلاش زیادی کرد تا بیت‎سعید را به شرایط آرمانی برگرداند اما مصدومیت و البته اعتماد به نفس از دست رفته او مانع از رخ دادن این اتفاق شد. با این شرایط، جدایی از استقلال بهترین تصمیم برای هر دو طرف بود.

بازیکن مدنظر ما جامائیکایی نیست. بازیکنی که می‌گویید در ام ال اس آمریکا حضور دارد و قرارداد طولانی مدت با باشگاهش بسته است. برای استقلال گران تمام می شود که قراردادش را فسخ کند و بیاید. من نمی‌خواهم در رابطه با اسامی (معاوضه شهباززاده با مرتضی تبریزی) صحبت کنم. به خاطر احترامی که قائل هستم تا زمانی که قطعی نشود چیزی نمی‌گویم.

از روماریو ویلیامز به عنوان مهاجم موردنظر شفر نام برده می‌شد اما این انتقال هزینه زیادی برای باشگاه دربر خواهد داشت و به نظر می‎‌رسد شفر به دنبال جذب مهاجم دیگری خواهد بود. او تصمیم‌گیری درباره معاوضه تبریزی با شهباززاده را هم به مدیران باشگاه واگذار کرده و این به معنای آن است که او مخالفتی با رفتن شهباززاده از استقلال نخواهد داشت.

۲    
آی اسپورت
2017-12-17 15:18:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر