فهرست
نقل قول های روز: بودجه ۲۰میلیاردی سپاهان
نقل قول های روز: بودجه ۲۰میلیاردی سپاهان

نقل قول های روز: بودجه ۲۰میلیاردی سپاهان

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

اینکه می گویند سپاهان یکی از کاندیداهای سقوط به رقابت های لیگ دسته اول است را قبول ندارم. آنها امکانات ورزشی، بازیکنان و کادر فنی خیلی خوبی در اختیار دارند و شک نکنید خودشان را از منطقه خطر خارج خواهند کرد. باخت سپاهان مقابل پرسپولیس به خاطر تاکتیک های فنی برانکو ایوانکوویچ بود. برای هر دقیقه از بازی، برنامه ریزی مناسبی صورت گرفته بود تا پرسپولیس باز هم بتواند یکی از قلدرترین حریفانش را شکست دهد.

تعریف محمد پنجعلی از برانکو

یک آقایی از من پرسید بالای۵۳ میلیارد تومان هزینه کرده اید. من واقعا شک کردم که منظورش باشگاه سپاهان است؟ چون می دانم با وجود کادر اداری قوی و حدود ۸۰ تیم حرفه ای مختلف، نهایت بودجه ای که داشتیم حدود ۲۰ میلیارد تومان بوده است. ولخرجی نکردیم اما اگر نتیجه نگرفتیم به خاطر جوانگرایی بیش از حدمان بوده است. فکر نمی کردیم این تغییرات باعث شود تا این حد، تاوان بدهیم.

پاسخ سرپرست سپاهان به سئوالی درباره بودجه مجموعه اش

شاکر با قائدی بسیار صمیمی بود و در تهران با هم زندگی می‌کردند. او اکثر اوقات با قائدی به تمرین می‌آمد. اینکه الان به سراغ ادبیات قتل عمد و غیرعمد برویم خوب نیست. آن چیزی که مشخص است مملکت قانون دارد ولی من مرد قانون نیستم

توضیح معاون استقلال درباره تصادف قائدی

پیراهن قرمز همیشه برای من خوش شانسی می‌آورد. باور کنید حیف است تیمی مثل سپیدرود با این هواداران در لیگ برتر نماند.

علیرضا نورمحمدی مدافع سابق پرسپولیس اینروزها در سپیدرود توپ می زند

 

  ۲  
آی اسپورت
2018-02-04 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهدی ک.
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
خیلی عدد جالبیه. 20میلیارد برای یه باشگاه با اون همه تیم در رشته های و رده های مختلف اگر صحت داشته باشه باید اون کلیشه ی همیشگی پولداری سپاهان که رسانه های سرخابی سالهاست جا انداختنش عوض بشه. اگه اشتباه نکنم پرسپولس و استقلال فقط برای یه تیم فوتبال مردان نزدیک 30-40میلیارد هزینه می کنن هرسال
۲
یک اصفهانی
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۳۷
انشالله امسال سقوط میکنه به دسته یکم تا شاید حداقل یکی دو سال این پولهای کارگران بدبخت فولاد اصفهان اینطوری حیف و میل نشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر