فهرست
بند ۳ ماهه را وزیر در قرارداد ویلموتس آورد!
بند ۳ ماهه را وزیر در قرارداد ویلموتس آورد!

بند ۳ ماهه را وزیر در قرارداد ویلموتس آورد!

آی اسپورت - مهدی تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران امروز در گفتگو با برنامه بدون تعارف اخبار 20:30 توضیحاتی درباره قرارداد مارک ویلموتس داد. او گفت: «قرارداد ویلموتس ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار بود. ۳۰ برنامه تلویزیونی و رادیویی پخش شده و در آنها گفته‌اند که چرا مبلغ قرارداد ویلموتس را نمی‌گویید. مبالغی مثل  ۸ میلیون دلار و ۶ میلیون دلار را گفتند که درست نیست.»

رئیس سابق فدراسیون فوتبال درباره بند فسخ قراردادی که در قرارداد با ویلموتس گنجانده شده و در آن آمده است که هر یک از طرفین فسخ قرارداد کند، ایران باید ۳ ماه از دستمزد او را بدهد، گفت: «این کار اتفاقا شاه بیت موضوع است. در یک برنامه تلویزیونی یک شخصی را آوردند که به فدراسیون حمله کرد، اما این‌ها حداقل سوادی در این باره نداشتند. ما زرنگی کردیم و گفتیم اگر ما ویلموتس را اخراج کردیم باید سه ماه از قراردادش را بدهیم. این بند را آقای وزیر در قرارداد آورد و اینجا به نفع ما شد چون اگر این سه ماه را در قرارداد نداشتیم، شاید به مشکل می‌خوردیم. ما  نتوانستیم پول ویلموتس را بدهیم و اینکه چرا نتوانستیم هم یک سوال دیگر است.»

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-06-05 23:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
احسان
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹، ۰۰:۰۴
اتفاقا بند خوبی در قرارداد آمده. هیچ مربی بندی برای اخراج نداره!!! اخراج واضحه اگر فدراسیون ویلموتس را اخراج میکرد باید کل قراردادشو پرداخت میکرد!! ویلموتس بخاطر نگرفتن حقوقش رفت در این صورت هم فدراسیون باید پول کل قراردادو میداد. پس بهتر شد که جه فسخ کنه چه اخراج بشه فقط سه ماه از حقوقشو بگیره.انتظار داشتید ویلموتس همینطوری قبول کنه اگر اخراج شد فقط سه ماه حقوقشو بگیره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر