فهرست
امامی‌فر: ملوان شایستگی لیگ برتر را دارد
امامی‌فر: ملوان شایستگی لیگ برتر را دارد

امامی‌فر: ملوان شایستگی لیگ برتر را دارد

آی‌اسپورت- مربی تیم سپیدرود اعلام کرد که تیمش همراه با ملوان تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار داشته و به همین علت این دیدار از کیفیت لازم برخوردار نبوده است. علیرضا امامی‌فر دستیار علی کریمی در سپیدرود رشت بعد از کسب برتری مقابل ملوان در مسابقات جام حذفی در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و گفت:

«نیمه اول این دیدار تحت تاثیر جو حاکم بر سکوها پیگیری شد و از نظر فنی سطح پایینی داشت. در نیمه دوم بهتر عمل کردیم و توانستیم به گل برسیم و برنده شویم. ملوان تیم قابل تحسینی است و ان‌شاءالله به لیگ برتر صعود کند. این تیم و هوادارانش لیاقت حضور در لیگ برتر را دارند. اداره این بازی برای کلیه عوامل بازی سخت بود. همه دست به دست هم داده بودند که بازی بدون مشکل برگزار شود. امیدوارم چند مورد بی‌انضباطی دیگر تکرار نشود. هر دو تیم نماینده گیلان هستند و باید حمایت شوند.»

«نوع فوتبال در جام حذفی متفاوت از لیگ برتر است. احتمال ۱۲۰ دقیقه شدن بازی زیاد است. مربی باید تمام جوانب را بسنجد. در جام حذفی مهم صعود به دور بعد است. نوع بازی ما در این دیدار متفاوت از لیگ برتر بود. به ادامه مسیر و بازی با پرسپولیس، پیکان، ذوب آهن و تراکتورسازی نگاه می‌کنیم. چهار دیدار سخت در ادامه مسابقات خواهیم داشت.»

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-09-14 20:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر