فهرست
لژیونرها: سقوط اسکیلستونا با حقیقی
لژیونرها: سقوط اسکیلستونا با حقیقی

لژیونرها: سقوط اسکیلستونا با حقیقی

آی‌اسپورت- ایرانی‌ها امشب در روسیه، بلژیک، سوئد و قطر برای تیم‌هایشان بازی کردند که گزارشی از این بازیکنان را در ادامه می‌خوانید:

تیم اسکیلستونا در حضور ثابت علیرضا حقیقی درون دروازه، بیست و هشتمین مسابقه فصل لیگ آلسونسکان سوئد را امروز در ورزشگاه خانگی توناوالن برابر اِلفسبورگ برگزار کرد. یاران حقیقی که به دنبال پیروزی در این دیدار و امید بیشتر برای بقا در لیگ سوئد برای دو مسابقه آینده بودند، با وجود اینکه یک بار از حریف پیش افتادند و یک بار هم نتیجه را مساوی کردند اما در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل اِلفسبورگ شکست خوردند تا با ۱۹ امتیاز در رده شانزدهم جدول لیگ آلسونسکان قرار بگیرند و با توجه به فاصله ۶ امتیازی و ۷ تفاضل گل کمتر نسبت به تیم چهاردهم جدول که به دیدار پلی‌آف می‌رود، به لیگ دسته دوم سوئد سقوط کند.

تیم رده دومی شارلوآ که کاوه رضایی را برای هشتمین بازی به طور ثابت در ترکیب داشت، در هفته یازدهم ژوپیتر لیگ بلژیک در داکنام استادیوم مقابل لوکِرن قرار گرفت. شارلوآ که در دو بازی اخیرش شکست خورده و به تساوی رسیده بود، این بار هم نتوانست به پیروزی برسد و در خانه لوکرن به تساوی یک بر یک دست یافت. رضایی تا پایان مسابقه در ترکیب شارلوآ بود و جایگاه دوم این تیم در جدول ژوپیر لیگ با ۲۲ امتیاز تغییر نکرد.

تیم‌های ترویدن و اوستنده هم به مصاف هم رفتند که با برتری یک بر صفر ترویدن پایان یافت. یوناتان در دقیقه 89 گل پیروزی‌بخش تیم میزبان را به ثمر رساند. رامین رضاییان، ملی‌پوش ایرانی تیم اوستنده در این بازی نیمکت‌نشین بود و فرصت حضور در میدان را نیافت. تیم اوستنده قعرنشین جدول رده‌بندی ژوپیلر لیگ بلژیک با 5 امتیاز است.

تیم آمکار در حضور ثابت سعید عزت‌اللهی چهاردهمین مسابقه فصل لیگ یک روسیه را امشب برابر اسپارتاک مسکو انجام داد. یاران عزت‌اللهی که در چهار هفته اخیر به سه پیروزی و یک تساوی رسیده بودند، امشب نیز روند شکست ناپذیری خود را حفظ کردند و مقابل اسپارتاک مسکو به تساوی بدون گل رسیدند تا با ۱۶ امتیاز همچنان در رده دوازدهم جدول بمانند. عزت‌اللهی در این دیدار ۹۰ دقیقه در ترکیب آمکار حضور داشت.

روبین کازان هم در حضور 45 دقیقه‌ای سردار آزمون برابر دینامو مسکو با نتیجه 0-0 متوقف شد.

تیم القطر در حالی که محمد طیبی را به‌عنوان کاپیتان در خط دفاعی داشت، امشب دیدار پایانی هفته پنجم لیگ ستارگان قطر را در خانه مقابل الاهلی قعرنشین انجام داد. یاران طیبی که در این فصل سه باخت و تنها یک برد داشتند، امشب هم با نتیجه پُر گل ۳ بر صفر برابر الاهلی مغلوب شدند تا با سقوط یک پله‌ای در رده نهم جدول بایستند. طیبی مثل پنج بازی گذشته لیگ ستارگان و جام حذفی امشب هم مقابل الاهلی ۹۰ دقیقه در ترکیب القطر بود.

     
آی اسپورت
2017-10-21 23:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر