فهرست
باور نکردنی؛ برانکو به فیفا شکایت کرده است
باور نکردنی؛ برانکو به فیفا شکایت کرده است

باور نکردنی؛ برانکو به فیفا شکایت کرده است

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس طبق یک برنامه مشخص و با در نظر گرفتن قوانین فیفا، بی‌آنکه کسی مطلع شود، قبل از اتمام لیگ‌برتر کارهایش را برای جدایی از پرسپولیس انجام داده است.

بر خلاف تصور مسئولان باشگاه پرسپولیس که همچنان به بازگشت مرد کروات امیدوارند، برانکو چند ماه قبل مدارک و مستندات خود که نشان می‌دهد باشگاه پرسپولیس به تعهداتش عمل نکرده را آماده کرده و از طریق یک وکیل ورزشی باتجربه در فیفا پرونده‌ای علیه پرسپولیس باز کرده تا درصورت شکایت باشگاه پرسپولیس، این مربی پیش دستی کرده باشد تا مشکلی در خصوص قطع همکاری برایش ایجاد نشود.

تمام نامه‌ها و مکاتبات برانکو با مدیریت باشگاه درخصوص حقوق و دستمزد عقب افتاده خود و دستیارانش حالا بخشی از پرونده شکایت او را تشکیل می‌دهد و برای مربیان کروات حکم سندی محکم را دارد.

در نامه‌ای که برانکو برای فیفا ارسال کرده به جزئیات قراردادش اشاره و تاریخ‌هایی که باشگاه وظیفه داشته تا دستمزد و پاداش او را بپردازد، قید شده است. با بدعهدی مسئولان پرسپولیس، برانکو ذره‌ای نگران نیست که ایرج عرب بتواند از طریق فیفا برایش دردسری ایجاد کند و مانع حضور او در الاهلی عربستان شود.

برانکو تک تک پاداش‌هایی پرداخت نشده را در این شکایت قید کرده و احتمالا به زودی نامه‌ای از فیفا به باشگاه پرسپولیس خواهد رسید که شکایت رسمی برانکو را آشکار می‌کند. سرمربی سابق پرسپولیس پس از چند سال کار در ایران و با تجربه‌ای که از تیم‌ملی داشته، از ناآگاهی مدیران فوتبالی ایران نسبت به قوانین بین‌المللی آگاه است. او  می‌داند که سرانجام از مسیر فیفا به تمام حقوق و پاداش‌های معوقه خود می‌رسد.

با این اوصاف، باشگاه پرسپولیس نه‌تنها نمی‌تواند برانکو را به ایران بازگرداند بلکه قراردادی که باشگاه به آن استناد کرده از نظر حقوقی دارای مشکلات زیادی است و درصورت ارائه به فیفا به سود برانکو می‌شود. به جز حقوق و قرارداد اصلی، پاداش‌های آسیا، پاداش قهرمانی لیگ‌برتر و قهرمانی جام حذفی از مواردی است که در شکایت برانکو به فیفا وجود دارد.

از سوی دیگر دستیاران برانکو هم شکایت مشابهی به فیفا ارسال کرده‌اند. آنها هم خواستار حقوق و پاداش‌های معوقه هستند. به زودی نامه‌های فیفا به دست باشگاه پرسپولیس می‌رسد و باشگاه پرسپولیس را به پرداخت کلیه حقوق معوقه برانکو و دستیارانش محکوم می‌کند.

 

میزان

۲۳ ۱۰  
آی اسپورت
2019-06-18 12:34:00
نظر دهید

۱۰ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۴۶
اگه کسی یه ذره تأمل کنه میبینه که این خبر از بیخ و بن دروغه. چطور ممکنه برانکو دیروز درخواست فسخ دو طرفه داده باشه و امروز به فیفا شکایت کرده باشه!!؟ برانکو اگه میتونست یک طرفه فسخ می کرد و بعد شکایت می کرد. این خبر برای تخریب وجهه برانکو و ترساندن مدیران پرسپولیس است تا هم هواداران را به جدایی برانکو قانع کنند و هم مدیران را از بازگشت برانکو و یا حداقل دریافت غرامت ناامید.
...
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۵۰
برانکو میدونسته مدیران بی لیاقت دست نشانده وزیر میخوان با نمایش شکایت کردن چیکار کنن. فکر کردین بدون فکر گذاشته رفته؟؟؟ حداقلش اینه دیگه عرب نمیتونه با وعده شکایت از الاهلی و برانکو هوادارا رو فریب بده
۱
بهزاد
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۴۱
کجان اون عوضیا که میگفتن کی روش چرا به فیفا شکایت کرد؟ چرا حالا دلال کروات شکایت کرد همتون خفه شدید؟
۳
سعید . پوریا
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۵۳
میون همه این اخبار همه این شکایتا ....تجمعا ....

بخدا این پرسپولیس که ضرر میکنه
بخدا هوادار که قلب شو سر پرسپولیس گذاشته ضرر میکنه
من ۱۷ ساله طرفدار قرمزم ... طرفداری نه دیوونگی ..‌عاشقی
گل عشقم به تیم زمانی بود که پرسپولیس فقط یه اسم بود و بس
سر عشق به این اسم خیلی اذیت شدم
خیلی سر کوفت شنیدم
اما قوتم همین اسم مگه نه که ما پرسپولیسی نشدیم پرسپولیس بدنیا اومدیم..‌.
این اسم برام مهم تر از کسی و هر چیزی
برانکو تموم شد خوب بد بد بد(تا ابد رو برانکو و این ۵ سال تعصب دارم فارغ از هر چیزی)
اما این اسم قوتم تا روزی که زنده ام
حتی اگه برگرده به دورانی که فقط یه اسم بود ولی بود...‌همین منو بسه
صاحبان بی سند باشگاه
تجمع کنید ولی برا یه اسم
پ...ر...س...پ...ل...ی...س
۱
وحید
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۱۷
هرچی برانکو بگه.خخخخخ.پیروزیچیا در چه وضعن.نگار نباشین برانکو کاره نبود.شما بازم قهرمانین البته با یحیی.
۱
پدرام
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۱۲
اصلا با اسپانسر کاری نداریم...پول این 6تا جامی که پرسپولیس آورده کجاست؟!!! این 6تا جامی که آوردیم صرفا که فقط یه گلدون برنزی نبوده که پاداش قهرمانی داره...جدا از هزینه هایی که ای اف سی بابت هر بازی میداده به علاوه اون اسپانسر هم اضافه کنید...حالا تیم های سپاهان و استقلال بدون این جام ها چند برابر پرسپولیس هزینه کردن؟!!
نمیدونم هوادا یادشون هست یا نه اون زمان که سپاهان توی آسیا بود و توی اوجش بود از درآمدی که از بازی های آسیایی داشت بهترین بازیکن هارو با بالاترین قیمت ها می آوردن...
سوال اینجاست پول ها کجاست که نه بازیکن ها قراردادشون رو کامل دریافت کردن نه کادر فنی؟!!!
۱
فرهاد
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۳۰
اینها چلمن بودند نمی دانستند این برانکو چه 7 خطی است جالبه گفته 6 تا جام گرفتم طری تو کرواسی در ویلایش لم داده هیئت ریسه لیگ برایش جام با یک جلسه در نظر گرفته اهدایش می کند. چه فوتبال مسخره ای درست کرده این وزیر پرسپولیسی گند زده به اعتبار هر چی چام و مسابقه در داخل ایران بوده
taaahaaa90tajii.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۳۸
قرمزا كي روش رو مسخره ميكردين كه بعد از رفتن از تيم ملي شكايت كردۀ؟؟؟

بزرگوار حتي قرارداد داشته و سركارتون گذاشته اين همه مدت ، حالا شكايت هم ازتون كرده؟
زيبا نيست؟؟؟
۲
Majid
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۴۳
هر چی برانکو بگه :|
۱
Mojtaba
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۱۵
فکر کنم برانکو نامشو برای شما فرستاده که دقیقا مفاشو می دونید از جام حذفی هنوز 2 هفته نگذشته و براکنو بلافاصله ایرانو ترک کرد پس برانکو چندماه پیش این پاداش جام حذفی رو احتمالا برانکو پیش بینی کرده که قهرمان میشه و بعد پرسپولیس پاداشو نمی ده
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر