فهرست
فوتبالیست‌هایی که به همسرشان خیانت کردند
فوتبالیست‌هایی که به همسرشان خیانت کردند

فوتبالیست‌هایی که به همسرشان خیانت کردند

آی اسپورت - بسیاری از فوتبالیست‌ها، الگویی برای نوجوانان و جوانان جوامع به شمار می‌روند اما برخی از فوتبالیست‌ها ثابت کرده اند که حداقل در زندگی شخصی نمی‌توانند یک الگو باشند. در همین راستا به بررسی خیانت نه فوتبالیست مشهور به همسرانشان می‌پردازیم:

جان تری: مسئله جان تری در سال ۲۰۱۰ به یکی از بارزترین مسائل خیانت در دنیای فوتبال تبدیل شد. تری با وجود اعتراف به خیانت جان تری به همسرش تونی پول، او ادعا کرد که همه چیز بین آن‌ها تمام شده بود. با این حال، تری با ونسا پرونسل، پارتنر وین بریج، هم‌تیمی سابقش هم رابطه برقرار کرد. روزنامه سان در آن زمان تری را تهدید کرد که رابطه‌اش با پارتنر وین بریج را فاش می‌کند اما تری در واکنش به این مسئله، از دادگاه حکمی گرفت که از رابطه‌اش چیزی در رسانه‌ها منتشر نشود. با این حال دادگاه، این خبر را اعلام کرد و جان تری از قهرمان ملی به یک خائن تبدیل شد.

رایان گیگز: یک مسئله خیانت دیگر در فوتبال، داستان میان رایان گیگز و ایموژن توماس بود اما این تنها رسوایی اخلاقی‌ای نبود که گیگز به آن دچار شد. رایان گیگز تا سال ۲۰۰۷ و زمان ازدواجش با استیسی کوک، یک الگوی عالی به شمار می‌رفت اما توییتر، همه چیز را خراب کرد. کاربری در توییتر با نام CTB، رابطه میان رایان گیگز و ایموژن توماس، مدل انگلیسی را فاش کرد و رایان گیگز برای جلوگیری از انتشار این خبر، از دادگاه حکم ممنوعیت انتشار اخبارش در رسانه‌ها را گرفت. پس از این اتفاق، رایان گیگز و همسرش به زندگی کنار یکدیگر ادامه دادند اما پس از گمانه‌زنی در رابطه رابطه رایان گیگز با همسر برادرش، این زندگی مشترک چندان به طول نیانجامید.

وین رونی: وین رونی در سال ۲۰۰۸ با کالین مک لافلین ازدواج کرد و این درحالی بود که رونی پیش‌تر اعتراف کرده بود در طی رابطه‌اش با کالین، مدام به سالن‌های ماساژ مراجعه می‌کرده است. هنگامی که کالین، کای رونی را از همسرش باردار بود، یک روسپی به نام جنیفر تامپسون ادعا کرد وین رونی باید بابت خدماتی که از او دریافت کرده، پول بپردازد. با این داستان، وین رونی تحت فشار کوهی از انتقادات قرار گرفت و توجه شدید رسانه‌ها به زندگی خصوصی او، روی عملکردش در زمین نیز تاثیر داشت.

تیری آنری: ستاره سابق آرسنال در ابتدای قرن ۲۱ با کلر مری، مدل انگلیسی ازدواج کرد اما این ازدواج که به شیرینی آغاز شده بود، در نهایت به کام هر دو تلخ شد. مدتی پس از پیوستن آنری به بارسلونا، او و همسرش به خاطر "رفتار غیرمعقول" از یکدیگر جدا شدند و این خبر خیلی سریع در روزنامه‌های انگلیسی منتشر شد. رسانه‌ها نوشتند که آنری به احتمال فراوان با سیدی هیولت، یک آرایشگر میک آپ رابطه داشته و در نهایت آنری مجبور به پرداخت ۸ میلیون پوند غرامت به همسر سابقش شد.

رویستون درنته: رویستون درنته، مدافع سابق رئال مادرید با یک مدل مشهور به نام مالنا گارسیا طرح دوستی ریخت و این مسئله به خودی خود، چیز بدی نیست اما ماجرا از آن‌جایی شروع شد که در آن زمان، همسر درنته فرزند دومش را باردار بود. هنگامی که از این بازیکن هلندی در خصوص خیانتش و تعداد روابط جنسی‌اش سوال شد، او پاسخ داد منظورتان رابطه جنسی با همسرم است؟

فرانک ریبری: فرانک ریبری که یک الگوی خوب به شمار می‌رفت، در سال ۲۰۱۰ در کانون یک رسوایی قرار گرفت. به نظر می‌رسید که فرانک ریبری پس از اسلام آوردن، به همسرش وهیبه که دو فرزند نیز از او داشت، وفادار باشد اما داستان طور دیگری رقم خورد.  در سال ۲۰۱۰، فرانک ریبری به همراه کریم بنزما و سیدنی گووو، دو هم‌تیمی‌اش در تیم ملی فرانسه به داشتن رابطه جنسی با زاهیا دهار، روسپی‌ای که زیر سن قانونی بود، متهم شدند. جدا از جنبه بد اخلاقی، کار ریبری غیرقانونی نیز بوده است.

اشلی کول: شهرت اشلی کول، ستاره سابق چلسی و تیم ملی انگلیس در سال ۲۰۰۸ یعنی هنگامی که رسانه‌ها او را به داشتن رابطه خارج از چارچوب ازدواج متهم کردند، خدشه دار شد. تا قبل از ۲۰۰۸، اشلی کول با همسرش شریل، زندگی خوبی داشت و از آن‌ها به عنوان یکی از زوج‌های موفق مشهور در انگلیس یاد می‌شد اما رابطه اشلی کول با دو مدل به نام کورالی رابینسون و بروک هیلی و همچنین یک آرایشگر به نام امی والتون، باعث شد رابطه او و همسرش شکراب شود. وقتی در سال ۲۰۱۰ این ادعاها دوباره مطرح شد، کول از شریل جدا شد و او به یکی از منفورترین افراد تیم ملی انگلیس بدل گشت.

پاتریس اورا: پاتریس اورا، مدافع سابق یوونتوس و منچستریونایتد در سال ۲۰۱۳ گرفتار یک رابطه خارج از چارچوب ازدواج شد و گفته شد که او با یک مدل مشهور به نام کارلا هاو، همخوابگی داشته است. پاتریس اورا به همراه هم‌تیمی‌اش اندرسون یک شب در یکی از هتل‌های پاریس حضور داشت و هنگامی که مست بود با هاو رابطه برقرار کرد. هاو پس از آن مدعی شد که پاتریس اورا به او نگفته بود که همسر داشته است.

اولیویه ژیرو: اولیویه ژیرو در سال ۲۰۱۳، درست در شب پیش از بازی آرسنال و کریستال پالاس در یک هتل با مدلی به نام سلیا کی، رابطه برقرار کرد. تصاویر منتشر شده از ژیرو در آن هتل، باعث شد او مجبور به عذرخواهی از همسرش شود. ژیرو پس از آن اتفاق گفت برخی از گفته‌های رسانه‌ها در آن مورد درست و برخی غلط بودند. او اظهار کرد با پشت سر گذاشتن این مسئله، فقط می‌خواهد روی فوتبالش تمرکز کند.

طرفداری

 

۹ ۲  
آی اسپورت
2019-10-17 00:49:00
نظر دهید

۲ نظر
آرش 6
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، ۰۱:۳۶
برانکو هم بود که در شقی مالید
۱
s,sh
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸، ۰۰:۵۴
تو رو خدا بس کنید این خبرهای بی محتوا رو که هیچ دردی رو دوا نمیکنن، اگه به فکر مردم هستید چیزی بنویسید که به درد زندگی مردم بخوره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر