فهرست
پرسپولیس ۰-۱ الدحیل؛ قرمز کمرنگ!
پرسپولیس ۰-۱ الدحیل؛ قرمز کمرنگ!

پرسپولیس ۰-۱ الدحیل؛ قرمز کمرنگ!

آی اسپورت – پرسپولیس در مقابل الدحیل کمتر از انتظار ظاهر شد. یک صحنه مشکوک هم چیزی بود که داور انتظارش را می کشید. پنالتی برای الدحیل و گلی که پرسپولیس تا پایان نتوانست آن را جبران کند. البته تصمیمات داور هم در بسیاری از صحنه‌ها به سود تیم قطری بود.

گروه C لیگ قهرمانان آسیا- فصل ۲۰۲۰ / هفته پنجم

دوشنبه: ۳۱/۶/۹۹  ساعت ۱۸:۳۰

استادیوم: اجوکیشن‌سیتی(التعلیمیه) قطر/ بدون تماشاگر

داور: دیلان پریرا(سریلانکا)/ کمک‌ها: پاراکراما هماسونگا و سانجوا پریمالال

 

ترکیب پرسپولیس تهران: حامد لک، سید جلال حسینی(۷۲-امید عالیشاه)، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیامک نعمتی، شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا(۷۲- علی شجاعی)، میلاد سرلک(۶۵- احمد نوراللهی)، بشار رسن، احسان پهلوان، وحید امیری و عیسی آل‌کثیر(۵۶۴- آرمان رمضانی)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

 

ترکیب الدحیل قطر: محمد احمد البکری، مهدی بن عطیه، احمد یاسر، عبدالله احرق(۸۸- علی عفیف)، سلطان البریک، کریم بوضیف (۷۵- خالد محمد)، لوئیز مارتین، دودو(۶۸- محمد مونتاری)، رامین رضاییان، ادمیلسون جونیور(۷۵- اسماعیل محمد) و المعز علی

سرمربی: ولید الرکراکی

 

اخطار

لوئیز مارتین(۲۳) از الدحیل

شجاع خلیل‌زاده(۲۸) از پرسپولیس 

شرح گل

پرسپولیس ۰-۱ الدحیل (دقیقه ۶۹- المعز علی): پنالتی اعلام شده به سود الدحیل را المعز علی به سمت چپ زد تا گل اول این تیم به ثمر برسد.

 

لحظات حساس

۸- ارسال رامین رضاییان از روی ضربه آزاد میانه زمین توسط مدافعان پرسپولیس به کرنر فرستاده شد و توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

۱۰-  احسان پهلوان به زیبایی از سد رضاییان عبور کرد و از سمت چپ زمین وارد محوطه جریمه الدحیل شد که پاس زمینی او و شوت محکم عیسی آل‌کثیر را محمد البکری با واکنش خوبی راهی کرنر کرد.

۱۵- ارسال توپ از سمت راست موقعیت خوبی را برای احسان پهلوان به وجود آورد، اما تعلل او موجب شد تا فشار حمله پرسپولیس کم شود و در ادامه پاس امیری و شوت آل‌کثیر به احمد البکری رسید.

 ۱۸- ادمیلسون در جناح چپ زمین دروازه پرسپولیس را هدف قرار داد که سانتر او را حامد لک در اختیار گرفت.

۳۹- ارسال ادمیلسون از سمت راست زمین در محوطه جریمه به دودو رسید که چرخش و شوت او پس از برخورد به پای نعمتی به کرنر رفت.

۴۱- آل‌کثیر با پاس در عمق موقعیت خطرناکی به وجود آورد، اما امیری نتوانست ضربه نهایی را بزند تا مجددا آل‌کثیر در فرصت گلزنی قرار بگیرد ولی شوت او بعد از برخورد به مدافع الدحیل به کرنر رفت.

۴۳- ضربه آزاد بشار رسن از داخل قوس محوطه جریمه الدحیل با اختلاف کمی از بالای دروازه این تیم به اوت رفت.

۴۴- پاس به عقب ناگهانی و خطرناک ادمیلسون و شوت محکم رامین رضاییان را حامد لک با واکنش خوبی دفع کرد و در ادامه با دخالت خلیل‌زاده و لک توپ به کرنر زده شد.

۴۵+۱- ارسال تند و تیز رامین رضاییان به محوطه جریمه پرسپولیس را حامد لک برگشت داد.

۴۵+۲- دودو با فرار از سد نعمتی در آستانه گلزنی قرار گرفت که شوت او را حامد لک راهی کرنر کرد

۴۶- - سرتوپ دیدنی و ارسال پای چپ پهلوان از جناح چپ زمین با ضربه سر نه چندان خوب آل‌کثیر همراه شد که در ادامه توپ را محمد البکری مهار کرد.

۶۴-  پاس در عمق نعمتی را بشار رسن با شوت پُرقدرت زمینی زد که محمد البکری واکنش ناقصی روی این موقعیت خطرناک داشت ولی در ریباند آل‌کثیر نتوانست دروازه خالی الدحیل را باز کند و تنها یک کرنر برای پرسپولیس اعلام شود.

۸۴-  سانتر عالیشاه از روی کرنر به مقابل دروازه الدحیل موقعیت خطرناکی به وجود آورد که مهاجمان پرسپولیس نتوانستند از این فرصت استفاده کنند و در ادامه نیز شوت پهلوان دفع شد تا دروازه الدحیل بسته بماند.

 

در حاشیه

* سعید آقایی، مدافع چپ پرسپولیس به دلیل کشیدگی کشاله ران در بازی امشب مقابل الدحیل حضور ندارد.

* محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از یک مسابقه مجددا به ترکیب پرسپولیس بازگشته و به همراه سید جلال حسینی در مرکز خط دفاعی حضور دارند تا شجاع خلیل‌زاده به جای سعید آقایی در پست دفاع چپ بازی کند.

* الدحیل با سه تغییر نسبت به بازی اخیرش در مسابقه امشب برابر پرسپولیس حاضر می‌شود که خلیفه ابوبکر، محمد موسی و علی عفیف جای خود را به محمد البکری، کریم بوضیف و ادمیلسون جونیور داده‌اند.

* خلیفه ابوبکر که در بازی اخیر الدحیل نمایش پُراشتباهی درون دروازه داشت، در بازی امشب جای خود را به محمد البکری داده است.

* کریم بوضیف و ادمیلسون جونیور نیز که ستاره‌های الدحیل هستند با رهایی از بند مصدومیت به بازی با پرسپولیس رسیده‌اند و مهدی بن‌عطیه نیز با رفع محرومیت در این مسابقه حاضر است.

*در غیاب سعید آقایی، شجاع خلیل زاده در سمت چپ دفاعی حاضر شده است. او پیش از بازی در گفتگو با میلاد سرلک به عنوان هافبک دفاعی این تیم هماهنگی لازم برای پوشش و محافظت از دروازه سرخ‌ها را دارد.

* در دقیقه ۲۷ المعز علی در میانه زمین خطای شدیدی روی نعمتی مرتکب شد که داور سریلانکایی مثل دفعات قبل از کارت زرد خود استفاده نکرد و تنها به شجاع خلیل‌زاده بخاطر اعتراض به او کارت زرد نشان داد.

*پرسپولیس با تغییراتی در پنجمین بازی مرحله گروهی پا به استادیوم گذاشته است. کنعانی زادگان بعد از نیمکت نشینی برابر التعاون به ترکیب بازگشته و شجاع خلیل زاده نیز به سمت چپ دفاعی رفته تا جانشین سعید آقایی شود. 

 

 

۱ ۵  
آی اسپورت
2020-09-21 20:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
اف سی دوپینگ
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، ۲۰:۴۷
بر طبل شادانه بکوب خبر دلار مادر به خطا
۱
گاو وحشی
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، ۲۱:۲۱
خخخخخخخخ شنیدم گاوها عرض خلیج رو دارن شنا میکنن؟؟؟؟!!!!!!
پژمان
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، ۲۱:۲۲
توف به ذات خراب سایتتون
از خوشحالی تو ک... عروسیه
یک کلمه از پنالتی ننوشتی...
ما خدا رو داریم و تیمتون کیسه (حکومت و خبرنگارانی مثل شماها و مجریانی مثل واعظی)
۳
عزیز
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، ۲۲:۰۰
"'گاور وحشی" واقعا گاو هستی. خلیج همیشه پارس نه چیز دیگری. مرگ بر دشمنان ایران
۲
گاوپولیس
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، ۲۳:۰۲
خخخخخخ حمایت بابا مسعود که نباشه مجبورن عرض خلیج رو با دمشون شنا کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر