فهرست
انتقاد روشن؛ پیراهن استقلال اسباب‌بازی شده
انتقاد روشن؛ پیراهن استقلال اسباب‌بازی شده

انتقاد روشن؛ پیراهن استقلال اسباب‌بازی شده

آی اسپورت – حسن روشن را همه با انتقادهای تند و تیزش می‌شناسند. طبیعتا حالا که استقلال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نرسیده آتش این انتقادها باید هم تندتر باشد. حرف‌های او را بخوانید:

این پیراهن برای بعضی‌ها گشاد است

بازی را تماشا کردم و کلی هم حرص خوردم. می‌دانید چرا؟ چون پیراهن استقلال برای یک عده شده اسباب بازی! مهدی قائدی یک نیمه فرصت بازی داشت ولی چه کار کرد؟ از بس این مردم این بازیکنان را بزرگ کردند حاصلش می‌شود همین. بازیکنی که مرتب در رسانه‌ها اسم ستاره به او می‌دهند فردا در زمین بازی می‌شود همین. هواداران استقلال خودشان می‌فهمند که کجا اشتباه کرده‌اند و برخی از بازیکنان را بی دلیل بزرگ می‌کنند. این حرف من چند سال است که مسخره می‌شود، اشکالی ندارد ولی زمانی که ما بازی می‌کردیم نه ادا در می‌آوردیم نه این رسانه‌ها اینگونه بازیکن بزرگ کن بودند! اینها همه پشت پرده دارد که نمی‌خواهم در موردش حرف بزنم ولی پیراهن استقلال برای برخی از این بازیکنان بزرگ است. می‌خواهید قبول کنید می‌خواهید نکنید.

قائدی و اسماعیلی شده‌اند ستاره؟

الان شنیده‌ام به بازیکنی مثل فرشید اسماعیلی می‌گویند ستاره، روزی در دفتر مدیرعامل وقت استقلال(افشارزاده) بودم که شنیدم منصوریان به توفیقی گفت با این فرشید اسماعیلی قرارداد ببندید. توفیقی گفت این بازیکن 950 میلیون می‌خواهد که همانجا تعجب کردم. این بازیکن 3 یا 4 سال پیش 950 میلیون از استقلال می‌خواست. وقتی هوادار هم بازیکن را با این شرایط می پذیرد معلوم است چند سال بعد احساس بزرگی می‌کند. وقتی الان به قائدی و اسماعیلی می‌گویند ستاره باید فاتحه فوتبال را خواند. بازیکنی که یک بازی خوب است 10 بازی بد اسمش ستاره است؟

وریا باید بیشتر بازی می‌کرد

پیراهن استقلال برای بعضی‌ها اسباب بازی شده و با آن در صفحات مجازی بازی می‌کنند. بماند که در بازی با السد قطر اگر غفوری زودتر بازی می‌کرد شرایط کاملا فرق می‌کرد.اخراج چشمی هم در نتیجه تاثیر داشت ولی به هر حال اگر تیم صعود می‌کرد شاید در مرحله بعد به مشکل می‌خورد. استقلال در وهله اول این مشکل را دارد که بازیکنانش خود بزرگ بین هستند.

 

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2018-09-19 10:00:00
نظر دهید

۱ نظر
خوزستانی
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۱۱
اسباب بازی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر