فهرست
یوونتوس ۱-۰ رم؛ بیانکونری فاتح بازی بزرگ هفته
یوونتوس ۱-۰ رم؛ بیانکونری فاتح بازی بزرگ هفته

یوونتوس ۱-۰ رم؛ بیانکونری فاتح بازی بزرگ هفته

آی اسپورت- شاگردان آلگری در یک بازی جذاب و تماشایی با یک گل از سد جالوروسی گذشتند. هفته هجدهم سری آ با دیدار تیم های یوونتوس و رم در ساعت ۲۳:۱۵ ادامه یافت. این بازی در نهایت با یک گل به سود یوونتوس میزبان به پایان رسید تا این تیم ۴۴ امتیازی شود و فاصله یک امتیازی با ناپولی صدرنشین را حفظ کند. 

لحظات حساس بازی

دقیقه ۵: یوونتوس روی اشتباه بازیکنان حریف ضد حمله سریعی را ترتیب داد اما کوادرادو نتوانست سانتر خوبی برای خدیرا ارسال کند و ضربه این بازیکن به بیرون رفت. 

دقیقه ۱۸: یوونتوس مزد بازی خوبش را گرفت و توانست به گل برسد. دروازه بان رم ضربه سر کیه لینی روی کرنر ارسالی را مهار کرد و ضربه بن عطیه در برگشت به تیر دروازه خورد اما مدافع مراکشی در نهایت توانست دروازه را باز کند. 

دقیقه ۲۸: نخستین موقعیت جدی رم روی سانتر ارسالی پروتی و ضربه الشعراوی خلق شد اما شزنی با یک عکس العمل مناسب دروازه اش را بسته نگه داشت. 

دقیقه ۵۴: یووه روی یک کار تیمی خوب و پاس زیبای خدیرا صاحب موقعیت خوبی شد اما ضربه هیگواین با اختلافی اندک به بیرون رفت. 

دقیقه ۶۶: متوئیدی که جلو کشیده بود روی سانتر مانژوکیچ در موقعیت خوبی صاحب توپ شد اما الیسون با یک عکس العمل خوب ضربه این بازیکن را دور کرد. 

دقیقه ۶۸: تیم میزبان بار دیگر در فضای خوبی صاحب فرصت مناسبی شد اما هیگواین باز هم با بی دقتی ضربه اش را به بیرون زد. 

دقیقه ۸۰: پاس بلند ده روسی در شلوغی محوطه جریمه به فلورنزی رسید اما ضربه این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد و مدافعان یووه موفق شدند توپ را در نهایت دور کنند. 

دقیقه ۹۲: در حالی که بازی با حملات رم دنبال می شد این یووه بود که روی یک ضد حمله سریع صاحب موقعیت خوبی شود اما شوت محکم پیانیچ به تیر دروازه برخورد کرد. 

دقیقه ۹۴: پاتریک شیک در آخرین دقیقه بازی با دروازه یووه تک به تک شد اما شزنی موفق شد به خوبی ضربه او را مهار کند. 

وبسایت نود

 

     
آی اسپورت
2017-12-24 01:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر