فهرست
اتفاق ویژه؛ دورهمی قهرمانان در قعر جدول لیگ
اتفاق ویژه؛ دورهمی قهرمانان در قعر جدول لیگ

اتفاق ویژه؛ دورهمی قهرمانان در قعر جدول لیگ

آی اسپورت - اتفاقات و نتایج غیرقابل پیش بینی و دور از انتظار در بازی‌های این فصل از لیگ برتر سبب شده تا تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در جایگاه‌هایی قرار بگیرند که کمتر کسی انتظار آن را داشته است. کسب نتایج فوق العاده و صدرنشینی تیم تازه لیگ برتری پارس جنوبی جم و ادامه روند رو به رشد و عملکرد درخشان پدیده و قرار گرفتن در رده دوم جدول را می‌توان مهم‌ترین اتفاقات و تحولات جدول در رقابت‌های این فصل لیگ برتر برشمرد.

تیم دوست داشتنی سپیدرود رشت و سیاه جامگان مشهد که همواره در قعر جدول به سر می‌برد، در رده‌های میانی جدول قرار گرفته‌اند؛ نه سپیدرود رشت می‌خواهد از دیگر تیم تازه لیگ برتری، یعنی پارس جنوبی جم، عقب بماند و نه سیاه جامگان دوست دارد زیر سایه دیگر تیم همشهری خود باشد.

وقتی رده‌های بالایی جدول بین تیم‌های شگفتی ساز و جویای نام تقسیم شده باشد، دیگر به جز رده‌های پائین و قعر جدول جایی برای سایر تیم‌هایی که بیشتر آنها مطرح و باسابقه هستند، وجود نخواهد داشت. رقابت‌های فشرده این فصل باعث شده تا پنج رده آخر جدول رده بندی در اختیار قهرمان فصل گذشته جام حذفی (نفت تهران) و قهرمانان لیگ‌های برتر دوازدهم (استقلال)، چهاردهم (سپاهان) و پانزدهم (استقلال خوزستان) قرار گیرد.

حضور این تعداد از قهرمانان لیگ برتر در رده‌های پائین و قعر جدول رده بندی از یک سو تعجب برانگیز و دور از انتظار است و از سویی دیگر رقابت فشرده بین تیم‌های مختلف، بازیکنان جوان و جویای نام و با انگیزه را نشان می‌دهد.  

 

90tv

۴    
آی اسپورت
2017-09-24 10:28:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر