فهرست
عذرخواهی از کاروان ایران؛ متاسف هستیم
عذرخواهی از کاروان ایران؛ متاسف هستیم

عذرخواهی از کاروان ایران؛ متاسف هستیم

آی اسپورت - مسئولان برگزاری بازی‌های زمستانی پیونگ‌چانگ از کاروان ورزشی ایران بعد از اتفاقات رخ داده و اقدام غیراخلاقی سامسونگ، عذرخواهی کردند. بیانیه منتشر شده به شرح زیر است:

جناب آقای سید عبدی افتخاری، سرپرست محترم کاروان کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران

بدینوسیله مراتب عذرخواهی صادقانه خود را از طرف کمیته برگزاری بازیهای المپیک ۲۰۱۸ پیونگ چانگ از بابت حادثه تاسف بار در خصوص توزیع تلفن بین ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران ابراز می دارم. از بابت این وضعیت که به دلیل عدم ارتباط صحیح فیمابین تیم اجرایی ما بوجود آمد، بسیار متاسفیم.

هدف ما از بازی‌های المپیک زمستانی پیونگ چانگ ۲۰۱۸ تمرکز آن بر ورزشکاران و بزرگداشت قدرت جنبش المپیک در اتحاد مردم با یکدیگر می‌باشد. همچون ورزشکاران همه ملت‌ها، ورزشکاران ایرانی نیز باید این نسخه خاص تلفن‌های پیونگ چانگ ۲۰۱۸ را داشته باشند و دریافت نمایند، به ویژه به این خاطر که اطلاعات ضروری بر روی این دستگاه‌ها وجود دارد که از شرکت ورزشکاران شما در این بازی‌ها حمایت می‌نماید.

ما درک می‌کنیم که این واقعه برای شما و ورزشکاران شما دغدغه غیرضروری ایجاد نمود. بسیار از حمایت شما و برخورد مثبت شما در حل این موضوع در بهترین شکل ممکن، سپاسگزاری می‌نماییم. بنابراین با احترام پیشنهاد می‌نماییم که جلسه‌ای با ورزشکاران شما و نمایندگان کمیته بین‌المللی المپیک داشته باشیم تا ورزشکاران‌تان تلفن‌ها را دریافت نمایند.

با همکاری ارزشمند شما، امیدواریم این واقعه را پشت سر قرار دهیم و تمرکز را بر بزرگداشت ورزش‌ها و ورزشکاران شما در مراسم افتتاحیه امشب قرار دهیم. با تشکر از حمایت و همکاری بی نظیر شما و با آرزوی تجربه‌ای فوق العاده المپیک در اینجا و در پیونگ چانگ،

با احترام

لی، هی-بوم

۵ ۲  
آی اسپورت
2018-02-09 14:20:00
نظر دهید

۲ نظر
سعید
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۰۰
ما که نفهمیدیم آخرش این کار ، ایده سامسونگ بود یا کمیته المپیک. به نظر نمیاد سامسونگ همچین اختیاری داشته باشه!
۲
رضا
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۲۳
کاروان؟کلا چهار نفر ورزشکار داریم .ادم احساس حقارت می کنه .کسیو نمی فرستادیم بهتر بود .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر