فهرست
انگیزه برانکو در حذفی؛ دهمین جام
انگیزه برانکو در حذفی؛ دهمین جام

انگیزه برانکو در حذفی؛ دهمین جام

آی‌اسپورت- قهرمانی جام حذفی، می‌تواند برانکو را به دهمین جام مختلف در دوران مربیگری برساند.  بردن ۹ جام متنوع به عنوان مربی ملی و باشگاهی و در کشورهای مختلف، برانکو ایوانکوویچ را تبدیل به موفق‌ترین حاضر در مربی لیگ برتر ایران می‌کند. برانکو بدست آوردن افتخار را از تیم ملی ایران شروع کرد و پس از چند قهرمانی در کرواسی و چین، دوباره به ایران برگشت و این بار با پرسپولیس جام گرفت تا تالار افتخاراتش را کامل‌تر کند.

برانکو سال ۲۰۰۲، با تیم ملی ایران قهرمان بازی‌های آسیایی شد. سال ۲۰۰۳، جام بین قاره‌ای آسیا و اقیانوسیه را برد و سال ۲۰۰۴، به قهرمانی بازی‌های غرب آسیا رسید. بعد خروج از ایران در سال ۲۰۰۶، جام‌های برانکو بزرگتر شدند. او سال ۲۰۰۶ با دیناموزاگرسوپرجام کرواسی را برد و سال ۲۰۰۷ با ۹۲ امتیاز از ۹۹ امتیاز ممکن، این تیم را قهرمان لیگ کرواسی کرد. همان سال دیناموزاگرب قهرمان جام حذفی هم شد. سال ۲۰۱۰، برانکو در چین قهرمانی سوپرلیگ این کشور را هم بدست آورد. قهرمانی لیگ برتر و سوپرجام ایران با پرسپولیس، هشتمین و نهمین جام متنوع برانکو در دوران مربیگری بودند.

قهرمانی لیگ برتر، برانکو را به دهمین قهرمانی به عنوان مربی می‌رساند اما در صورتی که او بتواند جام حذفی ایران را بگیرد، صاجب دهمین جام جدید در ویترین افتخاراتش خواهد شد. ۳ جام با تیم ملی ایران، ۳ جام با دیناموزاگرب، یک جام با شاندونگ لیونگ و دو جام با پرسپولیس، فعلا ویترین متنوع برانکو هستند که جام حذفی، می‌تواند یک کاپ جدید هم به آن اضافه کند.

90tv

۷    
آی اسپورت
2017-12-15 15:08:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر