فهرست
فراموش شده؛ روز بد حاج محمد
فراموش شده؛ روز بد حاج محمد

فراموش شده؛ روز بد حاج محمد

آی اسپورت -  مدافعان پرسپولیس روز گذشته بر خلاف همیشه عملکرد خوبی نداشتند. خیلی‌ها هم روی ضعف فرشاد احمدزاده زوم کردند. اما نکته‌ای که از دید خیلی‌ها پوشیده ماند بازی ضعیف و پراشتباه محمد انصاری بود. گل اول استقلال با دفع توپ اشتباه و ناشیانه او به دست آمد. انصاری توپ را به بدترین جای ممکن یعنی درست پشت محوطه جریمه دفع کرد که نتیجه‌اش کنترل آسان توپ توسط اسماعیلی و شوت سرکش او بود.

روی گل دوم استقلال همه مدافعان پرسپولیس جا ماندند و نمی ‌شود فقط انصاری را مقصر دانست. اما بیایید گل سوم استقلال را مرور کنیم. کاوه رضایی پشت مدافعان پرسپولیس صاحب توپ می‌شود اما انصاری خودش را به او می‌رساند و در محوطه جریمه راه کاوه را سد می‌کند. بعد کاوه با یک حرکت در عرض ساده خودش را به بهترین زاویه می‌رساند. در کمال تعجب اما انصاری روی این حرکت ساده جا می‌ماند و مثل یک تماشاگر به تماشای گل سوم استقلال می‌نشیند.

روز بد انصاری بعد از سوت پایان مسابقه هم تکمیل شد. جاییکه شیء پرتاب شده از طرف هواداران به سر انصاری برخورد کرد و باعث مصدومیت او شد. مصدومیتی آنقدر جدی که برای مداوا لازم بود به بیمارستان برود.  

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2017-02-13 11:05:00
نظر دهید

۳ نظر
جواد
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۹
تمام گلها از جایی زده شد که هیچ کدوم از هافبک های پرسپولیس به فکر پرس و فشار روی هافبکای طراح استقلال نبودن از هر جا خواست توپ فرستادن واسه مهاجمشون ماهینی هم بین هافبکها و مهاجمین استقلال جاگیری کرده بود یعنی عملا هیچ کار نکرد.نیمه دوم برانکو باید فرشاد با ماهینی عوض میکرد و کرمی رو بجای فرشاد میاورد
موراتا
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۱
گل گفتی جالبه که خیلی از فوتبال دوستا متوجه مشکل و راه حلش شدن ولی برانکو فقط تماشاچی بود
۶
امید از تفت
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۴
تمام تیم بد بودند این هم بخاطر ذهنیت بد و غیرحرفه ای خودشون بود. اونها توقع نداشتند استقلال به بازی برگرده و شل گرفتند و شوکه شدند و وقتی به خودشون اومدند که کار از کار گذشته بود. البته بازی سه دقیقه دیگه ادامه داشت پرسپولیس گل مساوی را می زد. و اگه گل دو را در ابتدای نیمه دوم میزد 100% بازی را می برد
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر