فهرست
نقش سرلک در احیای دوباره کمال و احمد
نقش سرلک در احیای دوباره کمال و احمد

نقش سرلک در احیای دوباره کمال و احمد

آی اسپورت - مسلماً یکی از سورپرایز‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا میلاد سرلک بوده است. بازیکن جوانی که پس از پایان فصل فوتبالی ایران و با درخواست یحیی گل محمدی پرسپولیس پیوست و حتی مبلغ رضایتنامه خودش را به شهر خودرو پرداخت کرد تا پرسپولیسی شود.

آن زمان که سرلک به پرسپولیس پیوست خیلی‌ها معتقد بودند که خرید او نمی‌تواند برای پرسپولیس کارگشا باشد و او هم سرنوشتی مانند خیلی از بازیکنان معمولی پیدا می‌کند که به پرسپولیس آمدند و هیچ کاری نتوانستند بکند.

با شروع متمرکز لیگ قهرمانان آسیا در قطر و با اولین بازی میلاد سرلک با لباس پرسپولیس، اما تمام پیش بینی‌ها اشتباه از آب درآمد. سرلک آنقدر در چند بازی گذشته قدرتمند و خوب بازی کرد که هم احمد نوراللهی و هم کمال کامیابی نیا را نیمکت‌نشین کرد. دو هافبکی که در چند سال گذشته بدون رقیب بودند و اکثر بازی‌های پرسپولیس را به صورت فیکس بازی کردند.

عملکرد خیره کننده سرلک آنهم در شرایطی که مدت‌ها بود کامیابی نیا و نوراللهی از شرایط آرمانی خود دور بودند و با توجه به اینکه رقیبی هم نداشتند خیلی دنبال احیا شدن نبودند به پرسپولیس خیلی کمک کرد. سرلک آنقدر خوب بود که نوراللهی و کامیابی نیا را نیمکت نشین کند و باعث شود این دو بازیکن تاثیرگذار و مهم به قول معروف به خودشان بیایند و دوباره به همان بازیکنان قبلی تبدیل شوند.

در دیدار پرسپولیس و پاختاکور نوراللهی و کامیابی نیا کنار هم در مرکز زمین به میدان رفتند و آن قدر دوندگی داشتند موثر کردند که تیم قدرتمند پاختاکور را در وسط زمین کاملا زمین گیر کردند. کامیابی‌نیا هم تاثیر مستقیمی در نتیجه داشت و ماشاریپوف به خاطر خطای سنگین روی از زمین بازی اخراج شد.

حضور سرلک در پرسپولیس و البته عملکرد خوب او باعث شد تا کامیابی نیا و نورالهی هم احساس خطر بکنند و هم اینکه با تلاش مضاعف دوباره همان بازیکنان سابق شوند تا در نهایت پرسپولیس سود. ببرند اگر این سه بازیکن در تمام فصل بتواند فرم خوب خود را حفظ کنند قطعا پرسپولیس مشکلی دارد مرکز زمین نخواهد داشت.

۲۲    
آی اسپورت
2020-10-01 22:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر