فهرست
گلایه پرسپولیسی‌ها یا تشکرهای خیابانی؟
گلایه پرسپولیسی‌ها یا تشکرهای خیابانی؟

گلایه پرسپولیسی‌ها یا تشکرهای خیابانی؟

آی اسپورت - دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در شرایطی برگزار شد که هوای تهران برای چندین ساعت بارانی بود و شرایط جوی نامناسبی را برای این دیدار ایجاد کرده بود. در نهایت چند ساعت قبل از سوت آغاز این مسابقه مسئولان ورزشگاه آزادی با کشیدن کاور روی چمن ورزشگاه سعی کردند از پایین آمدن کیفیت زمین جلوگیری کنند که این اقدام آن‌ها توسط گزارشگر بازی یعنی جواد خیابانی بارها مورد تاکید قرار گرفت و در طول گزارش تشکرهای این گزارشگر باسابقه تلوزیون را به همراه داشت.

اما داستان به اینجا ختم نمی‌شود چرا که پس از سوت پایان دیدار تقریبا تمام بازیکنان از شرایط بد چمن ورزشگاه آزادی گله کردند و آن را اصلا استاندارد و مناسب بازی نمی‌دانستند. حال با تعریف و تمجیدهای جواد خیابانی و مصاحبه های گلایه آمیز بازیکنان در انتهای دیدار این سوال پیش می‌آید که جواد خیابانی در طول بازی دقیقا بابت چه چیزی مدام تمجید و تشکر می‌کرد؟!

 

خبر ورزشی 

۶ ۱  
آی اسپورت
2020-11-21 20:15:00
نظر دهید

۱ نظر
۶۶۶
يكشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹، ۰۲:۳۸
یه قانون نانوشته هست که اگه مسئولیت رو درست انجام بدی و مردم ازت راضی باشن حذف میشی(فردوسی پور و ...) و اگه مردم ازت ناراضی باشن و نقدت کنن همچنان هستی( خیابانی،سیانکی،علیفر و... ) پس باید خیلی باهوش باشی که روشی رو انتخاب کنی که همیشه باشی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر