فهرست
بونجاح از بازی با پرسپولیس محروم می‌شود؟
بونجاح از بازی با پرسپولیس محروم می‌شود؟

بونجاح از بازی با پرسپولیس محروم می‌شود؟

آی اسپورت - در حاشیه‌ دیدار شب گذشته السد و السیلیه در رقابت‌های لیگ ستارگان قطر اتفاق عجیبی رخ داد که تعجب رسانه‌های محلی را در پی داشت و بازتاب زیادی در رسانه‌های منطقه داشت. بغداد بونجاح ستاره تیم فوتبال السد که از ارکان موفقیت‌های این تیم است و در لیگ قهرمانان آسیا در صدر جدول گلزنان قرار گرفته دیشب و در پایان بازی در اعتراض به شرایط مسابقه و تصمیمات داوری پیراهن السد را از تن خارج کرده و به زمین کوبید و با شوت کردن بطری‌های آب عصبانیت شدید خود را از اتفاقات رخ داده در مسابقه ابراز کرد.

رسانه‌های قطری خبر داده‌اند این حرکت مهاجم الجزایری السد مورد خشم مدیران این تیم قرار گرفته و آنها تصمیم دارند برخورد سختی با این مهاجم کنند. حتی امکان محرومیت هم برای بغداد وجود دارد. مدیران قطری به خاطر تمکن مالی و اتوریته‌ای که همیشه داشته‌اند ثابت کرده‌اند که از کنار این گونه مسائل به هیچ عنوان ساده عبور نمی‌کنند و باید ببینیم این مهاجم زهردار و با کیفیت بازی مقابل پرسپولیس را از دست می‌دهد یا آنها بر روی این حرکت مهاجم خود چشم می‌پوشند تا از وجود او در بازی سرنوشت ساز مقابل پرسپولیس بهره‌مند شوند.

خبرآنلاین

۱۴ ۵  
آی اسپورت
2018-10-08 14:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
۶۶۶۶۶۶
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
نباید محروم بشه باید با تمام قوا بیان تا بهانه دست کیسه ها نیفته بگن این نبود و اون نبود هرچند ک دور رفت شجاع ثابت کرد مالی نیست.
مارال
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
حرف خیلیا مهم نیس
۲
مارال
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
حرف خیلیا مهم نیس
۲
ایمان آبی
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۵۱
اگه محروم بشه میریزیم جلو وزارت ورزش
مارال
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
ایشالا که بشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر