فهرست
یک احتمال قوی؛ گرشاسبی مدیر دائمی!
یک احتمال قوی؛ گرشاسبی مدیر دائمی!

یک احتمال قوی؛ گرشاسبی مدیر دائمی!

آی اسپورت – در پی تغییرات مدیریتی در پرسپولیس و کنار رفتن طاهری از مدیرعاملی به دلیل بازنشستگی با اصرار سازمان بازرسی برای اجرای قوانین و انتصاب حمیدرضا گرشاسبی به عنوان سرپرست موقت باشگاه برخی گمانه زنی‌ها حکایت داشت گرشاسبی گزینه مدیرعاملی نخواهد بود و احتمال دارد وزارت ورزش به دنبال معرفی مدیرعامل در ماه‌های آینده باشد.

در جمع اعضای هیئت مدیره گرشاسبی نزدیک ترین عضو هیئت مدیره به طاهری بود. او در سالهای اخیر به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و  مدیرکل حوزه سرپرستی وزارت ورزش مشغول به فعالیت بود ولی پس از آن که مدیران دیگری به جای او در این سمت‌ها منصوب شدند در باشگاه پرسپولیس حضور پررنگی داشت و در بسیاری از جلسات طاهری با بازیکنان، مربیان، طلبکاران، اسپانسرها و حتی اهالی رسانه دیده می‌شد. گرشاسبی به همین دلیل روی مسائل باشگاه پرسپولیس اشراف دارد و همین موضوع منجر به آن شده است که وزیر ورزش و اعضای هیئت مدیره معتقد باشند گرشاسبی می تواند گزینه مناسب برای مدیرعاملی باشد.

حل و فصل بدهی ۴ میلیاردی پرسپولیس به ریزه اسپور با رایزنی‌های دیپلماتیک گرشاسبی، گرفتن تخفیف از باشگاه شریف مولداوی بابت رضایتنامه آنتونی گولچ، پرداخت بخشی از مطالبات اعضای تیم، افزایش مبلغ قرارداد اسپانسری از جمله اقدامات گرشاسبی در مدت سرپرستی باشگاه پرسپولیس بوده است.

با این شرایط احتمال مدیرعامل شدن گرشاسبی زیاد است. وزیر ورزش قصد دارد به زودی عضو پنجم هیئت مدیره پرسپولیس را هم معرفی کند و پس از معرفی عضو پنجم، مدیرعامل باشگاه از سوی اعضای هیئت مدیره معرفی خواهد شد و ظاهرا وزیر ورزش هم نظر مساعدی روی ادامه فعالیت گرشاسبی و انتصاب وی به عنوان مدیرعامل دارد. همچنین خبر می رسد احتمال اینکه برخی معاونین و مدیران باشگاه پرسپولیس که منصوب طاهری بوده اند پست خود را ترک کرده و جای خود را به افراد جدیدی بدهند وجود دارد.

از جمع معاونان سابق باشگاه پرسپولیس، ترکاشوند که معاون اقتصادی و مدیر نقل و انتقالات پرسپولیس بود و نقش پررنگی در زمان فعالیت طاهری داشت پست خود را ترک کرده و ایرج عرب از مدیران وزارت ورزش به عنوان معاون اداری و پشتیبانی باشگاه منصوب شده است.

تغییرات دیگری در پرسپولیس شاهد نبودیم اما در بدنه تیم انتصاب افشین پیروانی به عنوان مدیر تیم بزرگسالان و استفاده از خوردبین به عنوان قائم مقام ورزشی خبر مهمی بود که طی روزهای گذشته اتفاق افتاد.

 

90tv

۱    
آی اسپورت
2017-12-27 10:27:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر