فهرست
چهارمین گزینه هم رفت؛ نفر بعد کیست؟
چهارمین گزینه هم رفت؛ نفر بعد کیست؟

چهارمین گزینه هم رفت؛ نفر بعد کیست؟

آی اسپورت – هرمان اکوالا کامرونی آخرین مهاجم خارجی بود که مورد نظر استقلالی‌ها بود اما پیوستنش به این تیم منتفی شد. پیش از او حداقل 3 بازیکن دیگر هم با تایید مسئولان استقلال در آستانه پیوستن به این تیم بودند که به دلایل مختلف این اتفا‌ق‎ها نیفتاد. الحاجی گرو مهاجم نیجریه‎ای به دلیل درخواست‌های غیرمنطقی‌اش استقلالی نشد، کریستین بکامنگای کامرونی هم با تماس‌های یک مدیربرنامه ایرانی و ناامن خواندن ایران از سوی او، از آمدن به استقلال منصرف شد و پینتو گومز یازالده مهاجم پرتغالی هم در تست‌های پزشکی رد شد و پیوستنش به استقلال منتفی شد.

استقلال حدود 20 روز دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود و هنوز موفق به جذب مهاجم خارجی نشده است و با منتفی شدن حضور این 4 مهاجم در استقلال حالا سوال هواداران این است که گزینه بعدی چه کسی است و سوال مهم‌تر اینکه این چرخه قرار است تا کی ادامه داشته باشد؟ اگر گزینه بعدی هم به هر دلیلی استقلالی نشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اشتباه مدیران استقلال چیست که بعد از این همه آزمون و خطا نمی‌توانند به هدف بزنند؟ آیا جذب بازیکن از روی سی‌دی، روشی مطمئن و استاندارد است؟ آیا ناآمادگی بدنی اکوالا در همان پای پلکان هواپیما در فرودگاه قابل مشاهده نبود؟ استقلال چند بار دیگر باید هزینه سفر و اقامت موقت و انجام تست‌های پزشکی این گونه بازیکنان را بدهد تا به بازیکن مورد نظر خود دست پیدا کند؟ چند ایجنت و ایجنت‌نمای دیگر باید به امید قالب کردن بازیکنان بنجل و گرفتن پورسانت های آنچنانی، در باشگاه استقلال رفت و آمد کنند؟ آیا بهتر نیست مدیران این باشگاه با ایجنت‌های رسمی و البته خوشنام‌تر همکاری کنند تا راحت‌تر به هدف خود برسند؟

 

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2018-01-29 18:23:00
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۷
تیمهای ایرانی، بخاطر سقوط ارزش پول ملی و قیمت بالای دلار، توان آوردن بازیکن خوب خارجی ندارند و معدود خارجی های خوب هم هندوانه های دربسته ای بودند که در فوتبال ایران ستاره شدند. اینکه استقلال وسواس زیادی برای جذب بازیکن خارجی به خرج میده، کار بسیار درستی است و جذب نشدن بازیکن بسیار بهتر از جذب بازیکن بی کیفیت است.
اس اس
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۲۱
نکته ی جالب اینجاست که خرید مهاجم از 2 ماه قبل از شروع نقل و انتقالات قطعی شده بود !!!! بهتر بود به دلال نزدیک به باشگاه پرسپولیس باج میدادند و بازیکن رو جذب میکردند یا اجازه ی جذب بازیکن رو از گرشاسبی یا سلطانیفر میگرفتند
اردلان
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۴۴
خدا شفات بده
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر