فهرست
تقوی در کنفرانس؛ به جهنم خوش آمدید
تقوی در کنفرانس؛ به جهنم خوش آمدید

تقوی در کنفرانس؛ به جهنم خوش آمدید

آی اسپورت – تراکتورسازی در یک بازی و بازگشت دیدنی، باخت 1-0 مقابل ذوب‌آهن را با پیروزی 4-1 عوض کرد. محمد تقوی سرمربی موقت این تیم در نشست خبری خود بعد از این پیروزی بزرگ از هواداران تیمش تشکر کرد و به ورزشگاه یادگار امام لقب «جهنم حریفان» را داد. صحبت‌های او را بخوانید:

  • بازی نود دقیقه است. بازی یک هیچ باخته و از این چیزها در فوتبال نداریم. بازی نود دقیقه است و پس از پایان بازی می توانید بگویید که کدام تیم برده و کدام تیم باخته است.
  • مهم این است که باور داشته باشید می توانید به بازی برگردید و خوشحالم که بازیکنان امروز فهمیدند می توانند به بازی برگردند. از این نتیجه بسیار خوشحالم و باید از این به بعد به همه تیم هایی که اینجا می آیند بگوییم به جهنم یادگار خوش آمدید.
  • هواداران و بازیکنان واقعا سنگ تمام گذاشتند. آنها عالی بودند. فشار زیادی روی بازیکنان ما بود اما خوشبختانه حضور بازیکنان باتجربه ای مانند احسان و مسعود که پیش از این نیز بازی های اینچنینی را تجربه کرده بودند باعث شد تا تیم ما فشار را از خود دور کند و به این پیروزی برسد.
  • ما تمام سعی مان را می کنیم تا بتوانیم برابر هر حریفی به برتری برسیم و به همین دلیل می توانیم به همه آنها بگوییم شرایط سختی در دیدار برابر ما خواهند داشت.
۱۹ ۱  
آی اسپورت
2018-11-09 19:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سید
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۴۳
بسم ا... اگر حریف مایید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر