فهرست
همه از خارج پیشنهاد دارند، شما چطور؟
همه از خارج پیشنهاد دارند، شما چطور؟

همه از خارج پیشنهاد دارند، شما چطور؟

آی‌اسپورت- در فصل نقل‌وانتقالات بازیکنان ایرانی طوری از پیشنهادات‌شان صحبت می‌کنند که انگار تمام استعدادیاب‌های دنیا چشم‌شان خیره به حضور آن‌ها شده. مدیران باشگاه‌های خارجی در بند قراردادشان آمده که باید بازیکن ایرانی جذب کنند! هر چند که در نهایت هم جز همان قدیمی‌ها لژیونر دیگری نمی‌دهیم. عادت کردیم که امثال دژآگه، گوچی، سردار، جهانبخش شروع تا پایان فوتبال‌شان اروپا گردی کنند. بقیه بازیکن خوب‌مان حتی در حد پورعلی‌گنجی و جباری و پژمان منتظری هم جایی جز حاشیه خلیج‌فارس پیدا نمی‌کنند. هر چند که می‌توانند در حد علیرضا حقیقی و سوشا مکانی در اروپا هم ناکام باشند. یا مثل رضا حقیقی دیپورت شوند. یا مثل رضاییان، طارمی و شهباززاده سرخورده شوند و برگردند. حتی رحیم زهیوی که با تیمش به لیگ دو سقوط کرد هم همچنان دم از پیشنهادهای خارجی می‌زند. البته تایلند هم جای خوبی برای لژیونر شدن است؛ حتی اگر هم‌سن محسن بیاتی‌نیا و بهشاد یاورزاده باشید. 

این طور که مشخص است همه‌ بازیکنان لیگ ایران چند پیشنهاد خوب خارجی دارند که بعد از بررسی آن‌ها وارد مذاکره با استقلال و پرسپولیس خواهند شد! فقط کافی است که چند گل بزنند یا پاس گل بدهند. فرقی هم نمی‌کند که کاوه رضایی باشد یا سروش رفیعی. کمال کامیابی‌نیا باشد یا امید نورافکن. نگرانیم برای فصل بعد بازیکن کم بیاوریم و همه‌شان لژیونر شده باشند! روزانه همین پیشنهاداتی که بازیکنان از آن صحبت می‌کنند، تیتر یک رسانه‌ها می‌شود.

بعد از این همه سال حتی روزنامه‌فروش توی دکه هم با دیدن جلدهای هر روز می‌داند که آخرش یکی دو بازیکن از این لیگ لیاقت لژیونر شدن داشته باشد، ولی به هر حال این راه هنوز هم برای افزایش رقم قرارداد جواب می‌دهد. قصد نداشتیم این گزارش را رنگی تمام کنیم، ولی باید از امید ابراهیمی تقدیر کرد که روز قبل در مصاحبه‌اش گفت که پیشنهادی برای لژیونر شدن ندارد. هر چند که رقم قرارداد امید کم هم نیست، ولی از راهی برای افزایش آن استفاده نکرد. اصلا برای این که به بازیکنی برنخورد که با پیشنهادات خارجی‌اش شوخی کردیم، عکس گزارش را تصویری از جلد روزنامه‌ها اننتخاب می‌کنیم. تقصیر این روزنامه‌هاست که هر روز شایعه درست می‌کنند. وگرنه بازیکنی که تا روزی در ده مصاحبه از لژیونر شدنش نگوید خوابش نمی‌برد،گناهی ندارد طفلکی.

۱۶ ۴  
آی اسپورت
2017-05-16 16:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۴ نظر
حمید
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۱۷
این همه پیشنهاد!!! تازه شانس آوردیم دختر نشدن!!!خخ!!
لنگ یعنی سوراخ اسیا.
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۲۵
خود لنگ هم پیشنهاد داره، بعد از اون سه تارهشون از ویتنام چندتا پیشنهاد دارن.
۵ ۱
کیسه ای از نسل اولتا اوشن
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۴۰
اهل دلاش می دونن چی میگم خخخ
۸
لنگ مضحک
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۴۸
وقتی کرملا چعب با مجموع یک بازی در لنگ و صفر گل زده ادعا میکنه از هلند پیشنهاد داره انتظار دارین بقیه بازیکنای لنگ ادعای داشتن پیشنهاد نداشته باشن؟؟ خوشم میاد هر سال تو نقل و انتقالات این بازیکنای لنگ با این بازار گرمی ها هوادارای لنگو ایستگاه میکنن:) تازه گفته میشه رقابتی تنگاتنگ بین بارسا و پاری سن ژرمن برای جذب ربیع خواه هم برقراره از اونور لوئیس سوارز هم با ارسال نامه ای به ترکاشوند خواهان دادن دست یا علی با وی و انجام بازی برای ۵ سال به صورت رایگان برای تیم دوم لنگ شده خخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر