فهرست
بازگشت بیت سعید به لیگ برتر
بازگشت بیت سعید به لیگ برتر

بازگشت بیت سعید به لیگ برتر

 آی اسپورت- دو گل حسن بیت سعید کافی بود تا نفت بدون سرمربی و بدون مدیر و بدون مالک و بدون سرپرست و بدون اردو و بدون برنامه ای برای مسابقه دادن ،بازی را به فولاد خوزستان واگذار کند. این مسابقه اما در نهایت تنها و تنها یک برنده داشت.بیت سعید.مهاجمی که نمایش بسیار خوبش در استقلال خوزستان ،در استقلال تهران آنقدر از یاد رفت که تمام شهرت و اسم و رسم مهاجم جنوبی را به باد داد. بیت سعید یکی از بازیکنانی بود که خیلی ها او را ستاره تازه ای از دیار جنوب می دانستند که به تهران آمده تا تیم ملی را مال خود کند و این اتفاقی نبود که رخ داد.حضور او در استقلال بدون یال و دم و اشکم منصوریان ،سبب شد تا خیلی زود از چرخه بازی خارج شود و حضور شفر هم کمکی به او نکرد.از همان هفته های ابتدایی مشخص بود که مربی آلمانی از او دل بریده و قصدی برای میدان دادن به وی ندارد.

بیت سعید در نیم فصل اولین بازیکنی بود که از استقلال جدا شد و خیلی زود به فولاد خوزستان پیوست تا برای دوباره ریشه زدن به خاک جنوب متوسل شود.دو گلی که در بازی با نفت تهران به ثمر رسیده شد ،برای بیت سعید پایان کار نیست. او با این گل ها می تواند دوباره در لیگ اعلام حضور کند و در مسابقات باقیمانده هم بر تعداد گل های خودش بیفزاید و هم به فولاد کمک کند تا در جدول جایگاه بهتری به دست بیاورد.

لیگ برای بیت سعید تازه آغاز شده. اتفاقی که باید خوشحالمان کند.

۳ ۶  
آی اسپورت
2017-12-29 18:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
ناشناس
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
بختیار بازی اول دو تا پاس گل داد مگه نه ؟
۵
ميلاد
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۹
بازيكنان بومي خوزستان به جو خوزستان احتياج دارند. و بيرونش عملكرده خوبي ندارند. البته جو تيمي مثل استقلال هم خود به خود مشكل سازه. بعضي بازيكنها شرايط بازي در تيمهاي پرترفدار روندارند.
۷ ۲
Kaveh 6&4
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۷
پرترفدار میلاد ؟!!! کدوم بیسوادی به تو مدرک دبستان رو داده؟!
۱
مسعود
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۴
سلام میلاد جان حتما کلاس های نهضت سواد آموزی ثبت نام کن تاکید روی دیکته داشته باش ترفدار
تاج کبیر
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۳
بنده خدا رو اصلا بازی ندادند که خودشو نشون بده.منصوریان هم چندبازی پراکنده رو پست غیرتخصصی ازش بازی گرفت..بنظرم میتونست موفق باشه ولی متاسفانه باخوزستانیا تو تهران رفتار مناسبی نمیشه..
۶
محسن
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۰
انشالله آیینه عبرتی باشد برای دیگر بازیکنان خوزستان.هجرت از خوزستان به تهران= هنگ کردن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر