فهرست
تراکتور، محکوم به پیروزی
تراکتور، محکوم به پیروزی

تراکتور، محکوم به پیروزی

آی‌اسپورت- بعد از هفته‌های متوالی، این هفته تراکتورسازی باید بعد از پرسپولیس به میدان برود. تبریزی‌ها در اوایل نیم فصل دوم به روند برنامه‌ریزی سازمان لیگ اعتراض داشتند و خواسته بودند قبل از پرسپولیس به میدان بروند. با گذشت چند هفته، حالا برای اولین بار بعد از آن اعتراض‌ها این اتفاق می‌افتد و هفته‌های بعد هم به طور متناوب تکرار خواهد شد. اما نکته ماجرا این است که در حال حاضر تراکتورسازی باید طبق خواسته‌اش بعد از پرسپولیس به میدان برود، اما فشار روی تیم تبریزی بیشتر از زمانی است که قبل از قرمزهای تهران بازی می‌کردند. با برد امروز پرسپولیس و استقلال، تراکتور به طور همزمان از صدر و رده سوم تحت فشار قرار گرفته و حالا در بازی فردا برابر سیاهجامگان محکوم به برد است. تحت هر شرایطی اگر تراکتور در مشهد امتیاز از دست بدهد، فاصله‌اش با صدر به 8 امتیاز می‌رسد؛ و در عین حال نفس‌های استقلال را پشت سرش حس می‌کند. استقلال در حال حاضر فقط یک امتیاز با تراکتور رده دومی اختلاف دارد و هر نتیجه غیر از برد تراکتور در بازی فردا، رتبه دوم این تیم را هم در دسترس آبی‌ها قرار می‌دهد.

۷ ۸  
آی اسپورت
2017-02-16 22:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
فرحان روستای خسروی عربخانه بیرجند
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۸
داستان نامه جدید فیفا چیه!؟
۷
محمد علی
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۱
قلعه نوعی مربی سوراختور: چرا باید بازیهای سوراختور بعد از پرسپولیس برگزار شود؟ این عادلانه است که ما از نتیجه بازیهای پرسپولیس اطلاع داشته باشیم و به مصاف حریفانمان برویم؟؟؟.
بهرنگ
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۴۵
ممدعلی
اولا سوراخ سوراخ پس پسه که تیمی نمانده سوراختون کنه هم شما رو هم وزارت سیاسی ورزش پس پسی واس اسی همون قشقایی کافیتونه با اون مربی پاکجیتون...ثانیا با اینهمه تیم فروشی ولابی گری وعابر بانک وکیک وساندیس و... افتخار نداره . الانهم که بازی لنگیا افتاد قبل تیتی کبیر بخاطر بازیای پس پس تو آسیا هستش امیدوارم با اشاره به گردن وچاقو نارنجک ابروی بین المللی مان نره...
۸
محمد علی
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
آقای بهرنگ
اولا که ما تو تبریز هم از شما یک گل نخوردیم تو آزادی که بماند. میگید 9 تا مصدوم و محروم داشتیم، که اولا خودتون مقصرید، ثانیا من نمی دونم اخباری، کرار، ابراهیمی، ایرانپوریان، ادینهو، حاتمی، محمدی و ... بازیکن نیمکت نشین هستند یا فیکس؟ یا نکنه توقع دارید با 20 تا بازیکن فوتبال بازی کنید که این بهانه ها رو می آرید. اما گفتید لابی گری ما جلو اون یکی تیمتون یعنی گسترش بازیکن 2 اخطاره تون 20 دقیقه تو زمین بود و کارت قرمز نگرفت، که تو دنیا بگی میخندند بهمون.حاا ما لابی داریم. لابی شما دارید که 4 تا بازی باید 8 امتیاز ازتون کم بشه اما با لابی گری و هوچی گری هنوز اتفاقی نیفتاده. اما در مورد آسیا، مگه با سر دادن شعار خلیج عربی شما آبرویی هم برای تیم های ایرانی گذاشتید، که ما بخایم ببریم؟؟؟ پس یه کم منطقی فکر کن.
۸ ۱
حاژ تقی
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۷
ممد عزیزم وقتی پنج بازی متوالی سوسکتون کردیم کجابودی عمو ؟سیکرم ها.
۳
محمد علی
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۳۳
آقای بهرنگ
راستی در مورد کیک و ساندیس هم بگم که با نظر شما کاملا موافقم. ما با یه کیک و ساندیس ناقابل که حدود 1000 تومن خرج روی دست باشگاه گذاشت، ستاره شما یعنی محمد ابراهیمی که تو همه بازیها حداقل 5،4 تا ضربه توی چارچوب داشت رو خریدیم و اجازه ندادیم حتی به پشت محوطه جریمه ما هم نزدیک بشه چه برسه که شوت بزنه.
۶ ۱
بهرام
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۷
اگر شما مقداری انصاف داشتید موارد زیر را در نظر میگرفتید.
1) نوبد کیانی بعث شد نوری در هافبک دفاعی بازی کند در حالی ک جنگندگی لازم را نداشت. و البته باعث شد محمد ابراهیمی عقبتر و به عنوان هافبک بازی کند نه مهاجم و البته باعث شد قلعه نوعی از سه مهاجم استفاده کند. اباهیمی و فرزاد و ادینیو!! در حالی ک اگر حتی عالیشاه یا نور الهی بود چنین اتفاقی نمی افتاد.
2) نبود کیانی و نورالهی و عالیشاه باعث شد هافبک بازیساز تیم بین مسلمان و سروش و کامیابی نیا ساندویج شود. و اگر به بازی نگاه میکردید خطاهای متعددی روی کرار انجام میشد و عملا وسط زمین دست پیروزی بود. چون نبود کیانی و عالیشاه و نورالهی عملا وسط زمین را در اختیار پیروزی قرار داد.
3) سه بازیکن مورد اشاره بعد از فیزیوتراپی و بدون تمرین در حالی به تیم اضافه شدند ک تا شب بازی قرار نبود بازی کنند. و کاکلا مشخص بود ک ایران پوریان حتی توان پرتاب اوت دستی را هم نداشت چون دو هفته ای بود تمرین نکرده و فیزیوتراپی کرده بود. شهرام گودرزی هم ک که توان ادامه بازی را نداشت و تعویض شد. هادی محمدی هم به دلیل نبود خالد شفیعی با وجود مصدومیت در بازی بود و در روی گل اول و دوم اشتباه داشت. مطمئن باشید خالد شفیعی بود بنگر مطمئنا بازی نمیکرد تا امیری به آن راحتی ضربه سر را بزند.
4) با شناختی ک از قلعه نوعی داریم میدانیم ک مربیی محافظه کاریست. و امکان نداشت با دو مهاجم یک هافبک دفاعی غیر تخصصی در مقابل پیروزی آن هم در ازادی بازی کند. مطمئنم اگر کیانی بود سیستم بازی تراکتور با دو هافبک دفاعی میبود. و یک مهاجم. یعنی 4 2 3 1.
5) شرایط روحی تیم و مشکلاتی ک از جانب مدیریت و حواشی را هم در نظر بگیرید.
حال با این شرایط میتوان منصفانه به این بازی نگاه کرد. شما یک کمال را نداشتید و کل تیمتان به خورد و مقابل استقلال باختید.
۴
محمد علی
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۸
در جواب بهرام
1- پرسپولیس غیر از 11 بازیکن اصلی بازیکن جانشین مناسب در خیلی از پست ها از جمه دفاع وسط، دفاع چپ، هافبک دفاعی و خط حمله بر روی نیمکت ندارد. برای همین هم مقابل استقلال بازی را واگذار کرد. با این همه دیدید که در همین بازی هم دو گل زدیم و بیشتر بازی در اختیار پرسپولیس بود. این در حالیست که اگر برانکو می خواست اتوبوسی دفاع کند می توانست بعد از گل اول تیم را عقب بکشد. اما این کار را نکرد. و با اینکه هافبک دفاعی نداشت باز هم حمله می کرد و در پایان بازی هم با تمام ضعف های ماهینی در بازی شکست را گردن ماهینی و نداشتن هافبک دفاعی نینداخت. این است تفاوت برانکو و قلعه نوعی. این در حالی است که تراکتور در تمامی پست ها بازیکنان جایگزین مناسب دارد.
2- تیم پرسپولیس و در راس آن برانکو هیچ گاه در این فصل به حریفان بی احترامی نکردند و جنگ روانی به راه نینداختند. این تراکتور سازی بود که از مدیر عامل گرفته تا سرمربی و دستیار خارجی و مدیر رسانه ای و کاپیتان و سایر بازیکنان هر روز به دنبال درست کردن حاشیه و ایجاد جنگ روانی برای پرسپولیس بودند. یک روز به زمان بازی اعتراض کردند و به دروغ گفتند در هیچ کجای دنیا بازی دو تیم رقیب با فاصله برگزار نمی شود. در حالی که در تمام لیگ های اروپایی بازی ها معمولا در روز های شنبه و یکشنبه برگزار می شود و ربطی هم به رقیب و غیر رقیب ندارد. چرا که برنامه بازیها اول فصل اعلام می شود. چه کسی اول فصل فکر می کرد که استقلال، ذوب آهن، سپاهان و استقال خوزستان در کورس قهرمانی( حداقل تا چند هفته قبل) نباشند و تنها پرسپولیس و تراکتور برای قهرمانی بجنگند، که بازی های این دو تیم یکی در میان قبل و بعد برگزار شود. ضمن اینکه اگر تیم های استقال، ذوب آهن، سپاهان و استقال خوزستان هم در کورس بودند به نظر شما باید تمام بازی های این 6 تیم همزمان برگزار می شد؟؟؟. در یک کلام جنگ روانی تدارک دیده شده از طرف باشگاه تراکتور تمرکز این باشگاه را گرفت و مدیران این باشگاه به جای تمرکز بر حل مشکلات باشگاه و تسویه مطالبات بازیکنان و مربیان خارجی خود را درگیر حاشیه کردند و قافیه را به مدیران بی سر و صدای پرسپولیس باختند. به نظر شما صحبت از دست های پشت پرده توسط تکسیرا دستیار قلعه نوعی غیر از این است که آقای قلعه نوعی کل مجموعه فنی خود را درگیر مسائل حاشیه ای کرده است؟؟؟. با انصاف جواب بدهید.
3- روند نتایج ضعیف تراکتور از مدت ها قبل آغاز شده بود. یعنی به نظر شما باخت به پرسپولیس برای تیم تراکتور باید سنگین تر از مساوی 2 بر 2 برابر با تیم ته جدولی صنعت نفت آبادان آن هم در تبریز باشد. آنجا که دیگر محروم نداشتید. پرسپولیس هم در هفته 23 لیگ برتر مقابل نفت تهران نه کامیابی نیا را دارد، نه محمد انصاری و نه حسین ماهینی و نه وحید امیری که جایگزینی هم برایشان ندارد. اما مطمئن باشید هر نتیجه ای حاصل شود برانکو نمی گوید فلان بازیکن را نداشتم، یا فان بازیکن مقصر بود. آیا تا به حا شنیده اید که آقای قلعه نوعی بعد از باخت با مساوی در یک بازی بگوید من مقصرم. اما همیشه از ایشان می شنویم، مقصر فلان بازیکن است یا گل بچگانه خوردیم یا .... آیا فقط گل هایی که تراکتور سازی در این فصل می خورد بچگانه است؟ آیا اینطور صحبت کردن زیر سئوال بردن زحمت تیم حریف نیست؟ لطفا با انصاف جواب بدهید.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر