فهرست
ضعف بزرگ برانکو؛ اتوبوس‌های دفاعی!
ضعف بزرگ برانکو؛ اتوبوس‌های دفاعی!

ضعف بزرگ برانکو؛ اتوبوس‌های دفاعی!

آی اسپورت – برانکو مربی خوب و باهوشی است اما هنگامی که تیم‌های حریف بخواهند به قول اهالی فوتبال، به شکل اتوبوسی از دروازه‌شان مقابل پرسپولیس حفاظت کنند، کاری از دست این مربی برنمی‌آید. او در این فصل در 5 بازی با حریفانش به تساوی رسیده و یکبار هم شکست خورده که از این جمع، 3 تساوی برابر سیاه جامگان، پدیده و نفت تهران در حالی رقم خورده که حریفان به دفاع اتوبوسی روی آوردند.

پیکان نیز تنها تیمی بود که در نیم فصل اول توانست پرسپولیس را شکست دهد. شاگردان مجید جلالی در اوایل نیمه اول روی یک ضربه کاشته به گل رسیدند و در طول بازی، طوری خط دفاع شان را بستند که برانکو نمی‌توانست فکری به حال خروج تیمش از این شرایط کند و در نهایت بازی را واگذار کرد.

با این حساب مهم‌ترین مشکل پرسپولیس برابر تیم‌هایی است که به جای فوتبال، به ضد فوتبال روی می‌آوردند و برنامه‌های زیادی برای حمله روی دروازه سرخپوشان ندارند بلکه فقط می‌خواهند از دریافت گل مقابل شاگردان برانکو ممانعت کنند. این بزرگ‌ترین معضل پرسپولیس در فصل پیش روست ولی مشخص نیست برانکو برای خروج از این بحران چه راهی را در پیش می‌گیرد.

۱۲۸ ۱۱  
آی اسپورت
2018-01-07 13:49:00
نظر دهید

۱۱ نظر
فرهاد
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۰۰
باز جو سازی !!!؟؟ . آخه تمام مربیان با این مشکل روبرو میشن . حالا نگرفتن پنالتی ، و خراب کردن موقعیت و موارد دیگه هم اضافه کن. بعد میبینی از بیکاری شروع به تفسیر آبکی میکنید .
ناشناس
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۰۴
اول از همه راهی لازم نیست چون مربیان ما اینا رو به خوبی نمی دادند وگرنه این همه باخت جلو پرسپولیس نشان از این داره دوم پرسپولیس توانایی بردن را داشت ولی بدشانسی نبود بازیکن و پنالتی سوخته نزاشت پرسپولیس ببره الان برانکو باید به روش جلالی فکر کنه چون چه الهلال و الریان هم بازی برگشت دور گروهی این طوری تساوی گرفتند
۹
پدرام
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۰۷
وقتی 10نفر میرند تو دروازه و داور هم به نفعشونه دیگه چیکار کنه برانکو

داور بازیها رو برای این تیمها در آورد بجز بازی با پیکان

بازی با سیاه جامگان : آقای آتش نشان

بازی با پدیده - بازی با همین نفت
sersezo
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۱۰
بازی سیاه جامگان داور حداقل 5 اشتباه تاثیر گذار داشت ، بازی پدیده هم یک پنالتی نگرفت و بازی نفت هم که نیازی به گفتن نداره در تمامی این بازیا شرایط خاصی حاکم بوده که کمک حریفان اومده ، پرسپولیس سال قبل برابر 4 تیم اخر و فصل قبلترش برابر 5 تیم اخر جدول دبل کرد که همشون با سیستم اتوبوسی جلو پرسپولیس بازی کردن
استق لول
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۲
یک سوال:
جناب کی روش اعظم در مقابل دفاع اتوبوسی لبنان در دوره قبلی، و سوریه در این دوره، چه کار کردند؟
یکی رو باخت
دو تا رو مساوی کرد
مشکل داوری هم وجود نداشت.
بهداد
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۹
ببين گلابي الان چه ربطي به كيروش داشت؟
برانكاردو بايد با ويسي و اميتا باچان مقايسه كني نه كيروش و فرگوسن
استق لول
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۲
باشه هلو
شوفر را با اصغر گریس مقایسه می کنم.
00
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۶
اصغر گریس خخ دمت گرم با خاک یکسانش کردی
کیروش کبیر
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۴
یک عده اسکول چطور جرات می کنند برانکوی دلال و بی سواد رو با کیروش مقایسه کنند ؟ چقدر یک انسان میتونه ابله و نادان باشه ؟ یک لنگپولیسی ؟ آره درست حدس زدید .
ل
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۹
بازم مال نوردی .از کی برمیاد ؟ یه کیسه کش سفیه و شل مغز
کوهیار
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۱
خالیفسور دلال دیگه دورانش تموم شده و فصل بعد با ربیع خار و ماهینی جونش گورشونو گم میکنن. ویه خا رجی طراز اول میاد انشالله که مربی باشه نه بازیگر دلال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر