فهرست
دست پایین استقلال؛ مگویان کوتاه نمی‌آید
دست پایین استقلال؛ مگویان کوتاه نمی‌آید

دست پایین استقلال؛ مگویان کوتاه نمی‌آید

آی اسپورت - هرائر مگویان مدافع ارمنی در ابتدای فصل به شکلی عجیب توسط منصوریان از لیست استقلال کنار گذاشته شد و از آنجا که این بازیکن با استقلال قرارداد داشت قید مذاکره در روزهای پایانی نقل و انتقالات را با تیم‌های دیگر زد تا علاوه بر اینکه بازیکن استقلال بماند بتواند حق و حقوق خود را هم بگیرد.

مگویان در روزهای پایانی نقل و انتقالات از لیست آبی ها کنار گذاشته شد اما این بازیکن به شدت از اقدام مسئولان این باشگاه ناراحت بود. او در همان روزها نامه ای را از باشگاه استقلال دریافت کرد که با وجود کنار گذاشته شدن از لیست تمام حق و حقوقش را مثل سایر بازیکنان دریافت می‌کند زیرا این مدافع ارمنی می‌توانست از طریق شکایت به فیفا استقلال را با دردسر مواجه کند.

حالا با گذشت چند ماه مدیرعامل باشگاه استقلال ادعا کرده که به دنبال فسخ قرارداد با مگویان است و با این بازیکن تسویه حساب صورت خواهد گرفت. ادموند اختر مدیر برنامه‌های مگویان در این باره گفت: «اصلا دوست ندارم در این مورد مصاحبه کنم و فقط باید بگویم مگویان ۴ ماه دیگر با استقلال قرارداد دارد و تمام پول قراردادش را تمام و کمال از این باشگاه خواهد گرفت. بازیکنان خارجی شرایطی متفاوت با بازیکنان ایرانی دارند و این بازیکن هم طبق قراردادش با استقلال تمام طلبش را می‌خواهد.»

     
آی اسپورت
2017-12-19 11:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر