فهرست
خبر رسمی: مذاکره سویا با مارسیال
خبر رسمی: مذاکره سویا با مارسیال

خبر رسمی: مذاکره سویا با مارسیال

آی اسپورت - با اضافه شدن بازیکنان هجومی همچون زلاتان ابراهیموویچ، هنریک مخیتاریان و البته پل پوگبا به منچستریونایتد، جایگاه آنتونی مارسیال در ترکیب این تیم متزلزل شده و حتی ژوزه مورینیو در برخی موارد ترجیح داده از نیروهای هجومی جوان خود یعنی مارکوس رشفورد و جسی لینگارد به جای وی استفاده کند.

شرایط در حال حاضر طوری است که اکنون مهاجم فرانسوی شیاطین سرخ به فکر ترک اولدترافورد افتاده و در این بین باشگاه سویای اسپانیا نسبت به جذب مهاجم پیشین موناکو در ماه ژانویه علاقه نشان داده است. مارسیال 20 ساله این فصل زیر نظر آقای خاص تنها در 7 بازی در ترکیب سرخپوشان شهر منچستر قرار گرفته است.

فیلیپه لامبولی، مدیر برنامه‌های مهاجم فرانسوی من‌یونایتد در خصوص آینده این بازیکن و علاقه‌مندی سویا نسبت به جذب وی به روزنامه «Le10Sport» چاپ پاریس گفت: سویا؟ حقیقت این است که ما در حال مطالعه و بررسی احتمال عملی شدن این انتقال هستیم، البته در این خصوص با باشگاه بزرگِ سویا در حال مذاکره هستیم. سویا وضعیت خوبی در جدول رده‌بندی لالیگا دارد و مربی بزرگی (خورخه سامپائولی) هم این تیم را هدایت می‌کند، اما در حال حاضر نمی‌توانم چیزی بیشتری بگویم.

مهاجم تیم ملی فرانسه در سال 2015 از موناکو به شیاطین سرخ پیوست و تا کنون در 66 بازی از رقابت‌های مختلف 21 گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

۱    
آی اسپورت
2016-12-28 13:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر