فهرست
گزارش روز؛ ۳ جانشین احتمالی زیدان
گزارش روز؛ ۳ جانشین احتمالی زیدان

گزارش روز؛ ۳ جانشین احتمالی زیدان

آی اسپورت - زیدان شش ماه پس از بازگشت به رئال در شرایط دشواری گرفتار آمده است. مرد فرانسوی که وعده انقلاب در رئال را داده بود، در تابستان تیمی را بست که تفاوت زیادی با تیم سال های اخیر رئال ندارد و در میان بازیکنان ثابت این تیم، تنها ادن هازارد یک چهره جدید محسوب می شود.

زیدان فصل گذشته را خوب به اتمام نرساند و فصل جدید را نیز مطلوب شروع نکرده است. رئال با هدایت او از چهار هفته ابتدایی لالیگا دو برد و دو تساوی کسب کرده و در لیگ قهرمانان نیز چهارشنبه شب با نتیجه سنگین ۳-۰به پی اس جی باخت.

طبق ادعای مارکا هرچند زیدان هنوز از اعتبار لازم در میان سران رئال برخوردار است ولی تحرکاتی پشت پرده برای برکناری او حس می شود و اگر رئال در سه بازی پیش رو برابر سویا، اوساسونا و اتلتیکو نتواند نتایج خوبی کسب کند، احتمال اخراج زیدان بالا خواهد بود.

این نشریه از ژوزه مورینیو، مکس آلگری و رائول گونزالس به عنوان نامزدهای جانشینی زیدان نام برده است. پرز(رئیس رئال) در مواقع اخراج مربی به تیم دوم خود و نیز مربیانی که بدون تیم هستند توجه می کند و فهرست جانشینان زیدان در چنین شرایطی تنها می تواند سه نام را در خود جای دهد.

مورینیو: سرمربی پرتغالی پس از اخراج از منچستریونایتد در پائیز ۲۰۱۸ بدون تیم است. مورینیو بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ سرمربی رئال بود و بازگشتش می تواند خبر بسیار بزرگی باشد. شخصیت محکم و سختگیری او در مربیگری می تواند رئال لجام گسیخته فعلی را سر و سامان بدهد. مورینیو در حال حاضر شانس اول جانشینی زیدان است.

آلگری: مکس آلگری همین تابستان از یوونتوس برکنار شد و تصمیم گرفت یک فصل استراحت کند. او سال ۲۰۱۸ و پس از استعفای زیدان، گزینه جانشینی او به همراه کونته و پوچتینو بود ولی تصمیم گرفت به قراردادش با یووه پایبند بماند. در نهایت لوپتگی جانشین زیدان شد. او با یوونتوس ۵ قهرمانی متوالی سری آ را جشن گرفت.

رائول: اسطوره رئال تابستان امسال به عنوان مربی تیم دوم باشگاه انتخاب شد. او پیش از این مربی تیم جوانان بود. ۴ سال پیش با اخراج بنیتس بود که پرز روی زیدان که در آن مقطع مربی تیم دوم بود، به عنوان جانشین او حساب کرد و نتیجه هم گرفت. سال گذشته سولاری که مربی تیم دوم بود، جانشین لوپتگی شد و باید دید در صورت اخراج زیدان، این روند جانشینی مربیان تیم دوم ادامه دار خواهد بود یا خیر.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2019-09-20 16:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر