فهرست
ادعای برانکو؛ با ۱۷ساله‌ها با پیکان بازی می‌کنیم
ادعای برانکو؛ با ۱۷ساله‌ها با پیکان بازی می‌کنیم

ادعای برانکو؛ با ۱۷ساله‌ها با پیکان بازی می‌کنیم

آی اسپورت - بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا اولین سوالی که پیش آمد سه بازی عقب افتاده پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر است. با توجه به فشردگی زمان بازی ها حالا پرسپولیس در شرایطی است که به نظر در بازی با پیکان بدون ملی پوشانش به میدان برود. اما علاوه بر این مشکلات، برانکو و دستیارانش هم فعلا در کرواسی هستند و به گفته برانکو فقط یک روز قبل از این بازی به تهران خواهند آمد. سرمربی پرسپولیس در گفتگو با فارس از این اتفاقات و برنامه ریزی ها انتقاد کرده و مدعی شده که با تیم زیر 17 سال های پرسپولیس به مصاف پیکان خواهد رفت. این گفتگو را بخوانید:

-از پرسپولیس خواسته شده که بدون ملی‌پوشانش در لیگ به میدان برود.

برانکو: اما ما این کار را نمی‌توانیم انجام دهیم چرا که انگار متهم هستیم که به عنوان نماینده ایران به فینال آسیا رفتیم! طبعاً نمی‌خواهیم زیر بار این برنامه برویم.

 

-اما مسئولان سازمان لیگ عنوان کرده‌اند که باشگاه پرسپولیس نامه زده و با این موضوع موافقت کرده است!

برانکو: اینکه نامه بزنند یا نه در حیطه کاری من نیست و اگر نامه نگاری هم شده باشد از سوی باشگاه بوده اما به من بگویید در غیاب ملی‌پوشان و مصدومان باید چطور در لیگ بازی کنیم؟ چه تیمی می‌تواند اینطور به میدان برود؟ ما ۴ بازیکن در تیم امید، ۲ بازیکن در تیم بزرگسالان و یک بازیکن در تیم ملی عراق داریم و ۲ مصدوم هم روی دست ماست و در این شرایط به من بگویید چطور باید بازی کنیم. باید شفاف به مردم گفته شود که اگر بازی‌های پرسپولیس به تعویق افتاد به درخواست ما نبود چون ما به فینال آسیا رسیدیم و اتوماتیک‌وار بازی‌های ما عقب‌ افتاد. حالا هم اردوی تیم ملی آغاز شده و برای ما بازی گذاشته‌اند اما باید برنامه را خودشان درست تنظیم کنند. الان کاشیما قهرمان آسیا شد و تا چند روز دیگر باید در جام باشگاه‌های جهان به میدان برود و فکر می‌کنید در ژاپن برای این تیم چطور تصمیم می‌گیرند؟ آیا همزمان که کاشیما در امارات مشغول بازی است در لیگ ژاپن هم برایش بازی می‌گذارند؟ مشخص است که بازی‌هایش به تعویق می‌افتد و این چیز عجیبی نیست.

 

-سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات عنوان کرده که باشگاه پرسپولیس نامه‌ای به سازمان لیگ زده و اعلام کرده که هر زمان بگویند حتی بدون ملی‌پوشان بازی می‌کنیم.

برانکو: من مشکلی ندارم و هر زمان که فتاحی و دوستانش دوست دارند می‌توانند نامه باشگاه پرسپولیس را منتشر کنند اما من نمی‌دانم که چه نامه‌ای زده شده ولی می‌دانم که می‌توانیم در فیفا دی بازی نکنیم و این حرف من با استناد به قانون فیفا است. اگر قوانین فیفا اجازه می‌دهد که در فیفا دی بازی کنیم، بازی می‌کنیم اما آنها چطور فکر کردند که در غیاب ملی‌پوشانمان و در فیفا دی می‌توانیم به میدان برویم؟ ما بدون ۱۰ بازیکن بازی خواهیم کرد اگر قوانین بگوید.

 

-در جریان نامه باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ بودید؟

برانکو: نه من خبر نداشتم اما در جریان یک موضوع بودم و آن اینکه قبل از بازی با تیم نود ارومیه از ما خواستند که بدون ملی‌پوشانمان بازی کنیم که درباره آن بحث کردیم و در نهایت بازی هم کردیم اما من الان ایران نیستم و چطور یک روز قبل از بازی مهم با پیکان می‌توانم به تهران بیایم تا بازی کنیم؟

 

-اما بالاخره باید بازی کنید چون سازمان لیگ این برنامه را اعلام کرده است.

برانکو: بازی می‌کنیم چون مقصر و گناهکار هستیم! چون به فینال آسیا رفتیم گناه کرده‌ایم و مقصریم پس بازی می‌کنیم!

 

-در این شرایط چطور می‌خواهید مقابل پیکان به میدان بروید؟

برانکو: ما با تیم زیر ۱۷ ساله‌ها بازی می‌کنیم! اگر قرار بر این است که بازی انجام شود و رسمی نباشد با همان زیر ۱۷ ساله‌ها بازی می‌کنیم و من هم یکشنبه به ایران بر می‌گردم تا آماده این بازی شویم.

فارس

۵ ۸  
آی اسپورت
2018-11-13 14:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
بابک
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۰۱
ببخشید کاشیما قبل از بازی رفت و قبل از بازی برگشت در لیگ ژاپن بازی کرد
کاج
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۱۶
ببین کاشیما تو اسیا هم بود و بازی کرد حالا ببنین کیسه تو اسیا نبود و وزیرورزش بازیش رو لغو کرد!
۴
محسن
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۲۷
ببین دوزاری، نطر دوستمان کاملا درست است.کاشیما در لیگ ژاپن بازی کرد.مربی شما چرند بافته،شما دیگه حرف کج و کوله او را واکس نزن خوشمزه.
دوچرخه سواردسته سومی
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۳۳
وزارت ورزش چرا باید بازی کیسه با پدیده رو عقب بندازه
۹
امید
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۴۵
خیلی قشنگ گفته: "بازی های پرسپولیس به تعویق افتاد به درخواست ما نبود چون ما به فینال آسیا رسیدیم و اتوماتیک وار بازی های ما عقب افتاد" حالا استقلال رو ببین که از ترسش بازی با پدیده رو لغو کرد. فدراسیون رو ببین که با این مساله موافقت کرد، بعد میگن وزیر پرسپولیسی
۹
لنگی پاره پوره
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۵۶
کاشیما هیج کدوم از بازی هاش تعویق نشد آخرشم بدون 8 بازیکن اصلی قهرمان شدن حالا شما هی خودت رو جر بده بگو ما مقصریم!!! این محبتی که وزیر و سازمان لیگ به شما کرد تو طول تاریخ به هیچ بنی بشری نشده!! برانگوه هوچی گر
۴
قرمزترین پسر دنیا
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۶
کاشما بازی کرد. با تمام بازیکناش و در روز غیر فیفادی. ما سه ملی پوش داریم طبق قانون بازی لغو باید بشه. چه طور وزارت بازی کیسه و پدیده رو به خاطر خروج بحران لغو کرد
۳
....
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۰۹
به فرزاد مهریار که در توهم خوشحالی کیروش از باخت پرسپولیس هست \r\nفقط میتونم به این همه تعصب کورکورانه امثال تو که به حماقت بیشتر شبیه هست بگم متاسفم.اخه یه مربی حرفه ای مثل کیروش چطور ممکنه همچنین کاری کنه.این تیترها در ای اسپورت در حکم تحریک کردن ذهن بیمار و شکست خورده امثال تو از فینال باد آورده هست.بله داستان و افسانه پوشالی برانکو که تا تونست توی این مسیر به تیم ملی ضربه زد تموم شد.شما که بعد از یه عمر بطور کاملا شانسی و در عدم اقتدار باشگاههای عربستانی رفتید فینال هضم این شکست و قبول ناتوانی برانکو برایت سخته.اینحاست که برانکو مصداق این ایه هست ومکرو و مکرالله والله الخیر الماکرین.خوشحالم که ماه این کروات پشت ابر نموند.من به شخصه از باخت پرسپولیس ناراحتم ولی برانکو رو مربی در حد پرسپولیسی که بخواد جام باشگاههای اسیا را بیاره نمیدونم.در واقع دانش برانکو فقط در حد لیگ داخلی که مربیان درجه سه حضور دارن بدرد میخوره.پس خیلی دل خودت رو صابون زده بودی.والله کاشیما تو تهران بخاطر متشنج نشدن جو ورزشگاه تمایلی به برد نداشت وگرنه تو تهران هم زیر دو تا گل نمیزد.کاملا حرفه ای برانکو رو انداختن تو باتلاق
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر