فهرست
تکذیب یک شایعه؛ میثاقی جانشین عادل نمی‌شود
تکذیب یک شایعه؛ میثاقی جانشین عادل نمی‌شود

تکذیب یک شایعه؛ میثاقی جانشین عادل نمی‌شود

آی اسپورت - پس از تصمیم گروه ورزش شبکه 3 در روزهای پایانی سال مبنی بر پایان کار فردوسی پور در برنامه 90 این شایعه در اذهان تقویت شده بود که محمد حسین میثاقی که در حال حاضر اجرای دو برنامه مختلف در شبکه های سه و ورزش را بر عهده دارد، جانشین فردوسی پور می شود. این ذهنیت از آنجا ناشی می شد که میثاقی در برنامه ویژه جام ملت ها برای اولین مرتبه به عنوان مجری اصلی برنامه را هدایت کرد؛ رولی که قبلا فردوسی پور در برنامه های مهم آن را بر عهده می گرفت. این اتفاق در همان زمان باعث دلخوری دو طرفه و ایجاد یک فضای دو قطبی شد اما ادامه کار میثاقی در برنامه فوتبال 120 نشان می داد که با وجود برخی مسائل فی ما بین همچنان او و عادل فردوسی پور ارتباط کاری مناسبی با یکدیگر دارند.

میثاقی به نوعی کشف فردوسی پور در برنامه 90 است؛ دانشجوی جوانی که کار خود را از گزارش بازی های شیرین فراز در کرمانشاه آغاز کرد و بعد از اتمام دوران تحصیل جلب تلویزیون و برنامه 90 شد و سال ها به عنوان گزارشگر به شهرهای مختلف می رفت اما میثاقی به مرور زمان ترجیح داد این رل را به اشخاص دیگر واگذار کرده و خود در قامتی تازه فرو برود و به این شکل میثاقی مجری نیز متولد شد. او در ابتدا اجرا برنامه فوتبال 120 را با عادل فردوسی پور بر عهده گرفت و بعد از آنکه در چند دوره از رقابت های جام جهانی و جام ملت های اروپا نقش گزارشگر و مجری دوم را بر عهده داشت، در جام ملت های آسیا 2019 به عنوان مجری اول برنامه را اجرا کرد. با این پشتوانه طبیعی است که محمد حسین میثاقی اولین گزینه جانشینی میثاقی در برنامه 90 به نظر برسد اما او تلویحا این موضوع را رد کرده است.

روز گذشته محمد حسین عباسی  که سابقا با برنامه 90 همکاری داشت اما در حال حاضر با میثاقی در برنامه فوتبال برتر به نویسندگی مشغول است با انتشار متنی در اینستاگرام خود شایعه مربوط حضور میثاقی در برنامه 90 را رد کرد و این مجری جوان با لایک کردن این پست نشان داد که با عباسی هم نظر است.

میثاقی که ظاهرا در تعطیلات عید به خارج از کشور سفر کرده، خیلی زود باید خود را آماده اجرا و پخش مسابقات فوتبال در برنامه فوتبال برتر کند.سه بازی ایران در رقابت های مقدماتی المپیک و دربی در 10 فروردین ماه.

البته ممکن است برنامه ویژه بازی های تیم امید از طریق شبکه ورزش پخش بشود و میثاقی تا روز دهم در تلویزوین حاضر نشود. نکته جالب اینکه عباسی در پست اینستاگرامی خود از احتمال بازگشت عادل به 90 صحبت کرده که باید دید این اتفاق در نهایت رخ خواهد داد یا خیر. این خبر که سر و صدای زیادی در محافل مختلف ایجاد کرده است، با واکنش های متفاوتی از سوی اهالی فوتبال و هنر همراه شده است.

ورزش 3

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-03-22 14:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرمان خان
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۵۷
اگر عادل به نود برگرده بعد از این همه ننه من غریبم بازیا و مطلب پشت مطلب و مظلوم نمایی ها معلوم میشه که واقعا پشتش به جای خیلی محکمی گرمه و همه این روضه خونیا و گریه زاریای بیهوده تو این چند وقت واقعا بازی کثیف و زشت و تهوع آوری با احساسات مردم میشه !!امیدوارم عادل برنگرده تا تصویر زیبایی از یک مرد که میخواست یک فرد مسقل باشه از بین نره!بازگشت عادل یعنی رانت
۱
.
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۴۰
این چه دلیلیه!حالا که بواسطه تصمیم‌احمقانه یک جوجه مدیر رانتی عادل از برنامش دور شده نباید برگرده؟!اتفاقا باید برگرده تا نشون بده حرف مردم و خواست مردم ارزش بسیار بالاتری داره تا نظر یه حوجه مدیر رانتی
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر