فهرست
گسترش 3-0 پدیده/ ماشین به قعر رفت
گسترش 3-0 پدیده/ ماشین به قعر رفت

گسترش 3-0 پدیده/ ماشین به قعر رفت

آی اسپورت- هفته هشتم لیگ شانزدهم، یکشنبه 25/07/95، ساعت 15، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز
داور: بیژن حیدری، کمک ها: حسن ظهیری و محمدرضا امینی
کارت زرد
سیدمحسن حسینی(11)، رضا خالقی فر(22) و مسعود ابراهیم زاده(70) از گسترش فولاد
یونس شاکری(24)، میلاد کمندانی(37) و فریبرز گرامی(54) از پدیده


گسترش فولاد: فرنادو دخسوس، مرتضی اسدی، سید محسن حسینی، بابک حاتمی، مسعود ابراهیم زاده(3+90 علی ارجمندیان)، علیرضا نقی زاده ، داریوش شجاعیان، مگنو باتیستا، محمد امین درویشی(75 یوسف سیدی)، رضا خالقی فر(86 مصطفی اکرامی) و لوسیانو پریرا
سرمربی: فراز کمالوند


پدیده: مجتبی روشنگر، محمدحسین مرادمند، محمدرضا ناصحی، ابوالحسن جعفری، فریبرز گرامی، کریم احمدی، مهرداد کفشگری، میلاد کمندانی(46 محسن یوسفی)، معین عباسیان، حسین زامهران(53 دیارا) و یونس شاکری
سرمربی: رضا مهاجری

 
شرح گل ها
1 ـ صفر (گسترش فولاد): دقیقه 31 رضا خالقی فر روی سانتر عالی علیرضا نقی زاده با ضربه سر دروازه پدیده را برای بار اول باز کرد.
2 ـ صفر (گسترش فولاد): رضا خالقی فر در دقیقه 53 در پشت محوطه جریمه پدیده صاحب توپ شد و با سری بالا و نگاه به دروازه پدیده با یک ضربه بغل پای تماشایی از فاصله 25 متری توپ را به کنج دروازه حریف فرستاد تا روز خوب خود را کامل کند.
3 ـ صفر (گسترش): این بار نوبت لوسیانو پریرا بود که در روز شکستن طلسم ها گل بزند. او در دقیقه 76 در محوطه شش قدم صاحب توپ شد و باز ضربه ای قاطع برای بار سوم دروازه حریف را باز کرد.
 

بهترین بازیکن: رضا خالقی فر بازیکن سابق تیم های پرسپولیس و فجرسپاسی امروز نقش اصلی را در پیروزی پرگل تیمش داشت و با یک ضربه سر و یک شوت تماشایی اختلاف اصلی بین دو تیم را رقم زد.

اتفاق ویژه: گسترش فولاد که قبل از این بازی در انتهای جدول قرار داشت، با پیروزی پرگل مقابل پدیده که اصولا به تیم های تبریزی باج نمی دهد 4 پله در جدول صعود کرد و ماشین سازی را به رده آخر فرستاد. این یک برد ارزشمند برای فراز کمالوند و تیمش بود.

 
در حاشیه
* محمدرضا خلعتبری بازیکن گرانقیمت گسترش در این بازی هم مورد استفاده قرار نگرفت و 90 دقیقه نیمکت نشین بود.
* فرناندو دخسوس با بسته نگه داشتن دروازه تیمش رکورد خوب خود را در رقابت های این فصل از لیگ برتر ادامه داد.
* پدیده در سومین سال حضور در لیگ برتر رکوردی عالی در دیدار با تیم های تبریزی دارد که شکست امروز خط پایانی بر این نتایج مثبت بود.
* تیم پدیده در مسابقه امروز به جای شهاب گردان از روشنگر استفاده کرد.
* ورزشگاه بنیان دیزل در دومین روز متوالی میزبان یک بازی لیگ برتری بود، جالب اینکه در این دو بازی 7 گل از خط دروازه ها گذشت.
* شیمبا بازیکن برزیلی گسترش پس از گلزنی شادی قابل توجهی را از خود به نمایش گذاشت.

۲    
آی اسپورت
2016-10-16 17:04:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر